LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių komandinis čempionatas  (2021-03-16/03-17)

Zonose, , Zonose

Vyr. teisėjas Virginija Karandienė.

Varžybas vykdo LŠSS

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint - Jauniai

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 363 - 9X VAICEKAUSKAS Jogaila (2005)[Gaja SM] 2020-10-22 Lietuvos jaunučių asmeninis/komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4   Viso   Pastaba   Vieta 
 20   DZIKUNSKAS Ugnius (2003) 
 Alytaus m.I kom.     94 94 95  283      1 
 29   GIEDRAITIS Mykolas (2003) 
 Kaunas (Ikom.)     94 92 88  274      2 
 3   VAICEKAUSKAS Jogaila (2005) 
 Kaunas (Ikom.)     88 93 88  269      3 
 15   LEVIN Arkadij (2005) 
 Vilnius (I kom.)     91 92 85  268      4 
 8   NEDZINSKAS Tomas (2003) 
 Vilnius (I kom.)     88 91 86  265      5 
 26   APONAS Edvinas (2003) 
 Alytaus m.I kom.     88 86 89  263      6 
 2   KULIAVAS Pijus (2004) 
 Kaunas (IIkom.)     85 89 88  262      7 
 28   ČESNULEVIČIUS Mykolas (2007) 
 Alytaus m.II kom.     86 88 87  261      8 
 31   LAPIENIS Dominykas (2004) 
 Biržai I kom.     77 91 91  259      9 
 21   KRIVIDA Vakaris (2005) 
 Alytaus m.I kom.     88 84 87  259      10 
 17   RADZEVIČIUS Kasparas (2008) 
 Kaunas (IIIkom.)     90 82 87  259      11 
 18   BARZDŽIUS Linas (2005) 
 Alytaus m.II kom.     92 86 79  257      12 
 6   TARASENKO Nikita (2006) 
 Vilnius (I kom.)     83 82 91  256      13 
 7   JANČIAUSKAS Neidas (2005) 
 Kaunas (Ikom.)     92 81 83  256      14 
 5   SURDOKAS Domas (2005) 
 Kauno raj.(I kom.)     85 84 84  253      15 
 23   JONIKAITIS Arūnas (2005) 
 Kaunas (IVkom.)     85 88 79  252      16 
 24   BLAŠKYS Juras (2003) 
 Alytaus m.II kom.     86 79 85  250      17 
 27   VAICEKAUSKAS Tautvydas (2009) 
 Kaunas (IVkom.)     82 84 84  250      18 
 1   ADOMAVIČIUS Benas (2006) 
 Kaunas (IIkom.)     83 84 82  249      19 
 16   JANKAUSKAS Hubertas (2006) 
 Rokiškio I kom.     85 80 80  245      20 
 30   MARKOV Aleksandr (2003) 
 Vilnius (II kom.)     78 84 82  244      21 
 33   KOLESNIKOV Artiom (2009) 
 Vilnius (III kom.)     84 77 81  242      22 
 4   ČIŽIŪNAS Vėjas Liudvikas (2008) 
 Vilnius (III kom.)     80 73 86  239      23 
 13   KRASINSKI Olgerd (2007) 
 Vilnius (II kom.)     82 79 77  238      24 
 11   JŪRONAS Justas (2006) 
 Kaunas (IIkom.)     77 80 80  237      25 
 25   NIKITINAS Giedrius (2008) 
 Kaunas (IIIkom.)     75 83 79  237      26 
 19   SIROIT Julijan (2007) 
 Vilnius (II kom.)     78 77 78  233      27 
 14   SUDARIS Simonas (2006) 
 Kauno raj.(I kom.)     74 76 70  220      28 
 9   VAITKEVIČIUS Daugirdas (2010) 
 Kaunas (IVkom.)     76 74 60  210      29 
 22   GARADAUSKAS Julius (2007) 
 Kaunas (IIIkom.)     55 63 69  187      30 
 32   KASAKOVSKIS Aleksas (2004) 
 Vilnius (III kom.)            DNS 
 12   ČIAPAS Aurimas (2007) 
 Vilnius (IV kom.)            DNS 
 10   ANDRIJAUSKAS Bernardas (2010) 
 Vilnius (IV kom.)            DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt