LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas  (2020-09-26/09-27)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunučiai

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 283 PLEKAVIČIUS Orestas (2003)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 22   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 K1   Klūpint  86  86           
      Gulint  97  97           
      Stovint  84  84    267      1 
 7   MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
 Š1   Klūpint  88  88           
      Gulint  93  93           
      Stovint  85  85    266      2 
 5   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
 R1   Klūpint  86  86           
      Gulint  98  98           
      Stovint  79  79    263      3 
 6   GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
 Š1   Klūpint  87  87           
      Gulint  89  89           
      Stovint  75  75    251      4 
 18   STANKEVIČIUS Danielius (2004) 
 V1   Klūpint  79  79           
      Gulint  96  96           
      Stovint  70  70    245      5 
 26   STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
 B1   Klūpint  77  77           
      Gulint  89  89           
      Stovint  76  76    242      6 
 15   PETRAUSKAS Majus (2006) 
 K1   Klūpint  80  80           
      Gulint  87  87           
      Stovint  75  75    242      7 
 27   LEGATAS Dovydas (2005) 
 V1   Klūpint  70  70           
      Gulint  87  87           
      Stovint  84  84    241      8 
 3   VALŪNAS Adolis (2007) 
 V2   Klūpint  83  83           
      Gulint  83  83           
      Stovint  72  72    238      9 
 28   PUZELEVIČIUS Domantas (2006) 
 A1   Klūpint  76  76           
      Gulint  87  87           
      Stovint  73  73    236      10 
 19   LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
 K2   Klūpint  81  81           
      Gulint  86  86           
      Stovint  69  69    236      11 
 1   TOMKEVIČ Oskar (2005) 
 V2   Klūpint  82  82           
      Gulint  88  88           
      Stovint  64  64    234      12 
 8   BARAUSKAS Domantas (2004) 
 R1   Klūpint  75  75           
      Gulint  93  93           
      Stovint  62  62    230      13 
 21   KEMEŽYS Natas (2005) 
 V3   Klūpint  77  77           
      Gulint  88  88           
      Stovint  64  64    229      14 
 4   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 K1   Klūpint  72  72           
      Gulint  88  88           
      Stovint  67  67    227      15 
 11   MURALIS Pijus (2004) 
 R1   Klūpint  74  74           
      Gulint  90  90           
      Stovint  59  59    223      16 
 24   DOBROVOLSKAS Andrius (2005) 
 V2   Klūpint  75  75           
      Gulint  78  78           
      Stovint  67  67    220      17 
 14   PRANSKŪNAS Herkus (2006) 
 K2   Klūpint  74  74           
      Gulint  76  76           
      Stovint  64  64    214      18 
 20   MASIULANEC Bartoš (2005) 
 V1   Klūpint  74  74           
      Gulint  77  77           
      Stovint  56  56    207      19 
 13   KOCILOVIČ David (2006) 
 V3   Klūpint  80  80           
      Gulint  72  72           
      Stovint  52  52    204      20 
 2   BIRŽINIS Lukas (2006) 
 K2   Klūpint  54  54           
      Gulint  72  72           
      Stovint  76  76    202      21 
 25   VITKAUSKAS Nojus (2007) 
 A1   Klūpint  44  44           
      Gulint  77  77           
      Stovint  56  56    177      22 
 23   DAUNYS Agatas (2007) 
 Š1   Klūpint  67  67           
      Gulint  75  75           
      Stovint  30  30    172      23 
 10   MAČIONIS Laurynas (2010) 
 V3   Klūpint  84  84           
      Gulint  79  79           
      Stovint       163      24 
 16   DUŠENKO Edgaras (2008) 
 Š2   Klūpint  42  42           
      Gulint  74  74           
      Stovint  35  35    151      25 
 29   VAITKEVIČIUS Gustavas (2009) 
    Klūpint  23  23           
      Gulint  41  41           
      Stovint  6  6    70      26 
 17   VALUCKIS Majus (2010) 
 Š2   Klūpint              
      Gulint  54  54           
      Stovint       54      27 
 12   CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
 Š2   Klūpint              
      Gulint  46  46           
      Stovint       46      28 
 9   MALIUŠICKIJ Dariuš (2006) 
    Klūpint              
      Gulint              
      Stovint             29 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt