LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas  (2020-09-26/09-27)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jauniai

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 283 PLEKAVIČIUS Orestas (2003)[SC Dubysa] 2020-09-27 Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 9   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Š1   Klūpint  96  96           
      Gulint  98  98           
      Stovint  89  89    283      1 
 15   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 K1   Klūpint  86  86           
      Gulint  97  97           
      Stovint  84  84    267      2 
 29   MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
 Š1   Klūpint  88  88           
      Gulint  93  93           
      Stovint  85  85    266      3 
 19   KUBLICKAS Dominykas (2003) 
 R1   Klūpint  93  93           
      Gulint  94  94           
      Stovint  78  78    265      4 
 3   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
 R1   Klūpint  86  86           
      Gulint  96  96           
      Stovint  79  79    261      5 
 26   ŽALKAUSKAS Teodoras (2003) 
 K1   Klūpint  84  84           
      Gulint  89  89           
      Stovint  83  83    256      6 
 2   BAJORAS Kasparas (2003) 
 B1   Klūpint  89  89           
      Gulint  88  88           
      Stovint  79  79    256      7 
 23   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 B1   Klūpint  87  87           
      Gulint  89  89           
      Stovint  79  79    255      8 
 22   GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
 Š1   Klūpint  87  87           
      Gulint  89  89           
      Stovint  75  75    251      9 
 1   STANKEVIČIUS Danielius (2004) 
 V1   Klūpint  79  79           
      Gulint  96  96           
      Stovint  70  70    245      10 
 13   STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
 B1   Klūpint  77  77           
      Gulint  89  89           
      Stovint  76  76    242      11 
 14   PETRAUSKAS Majus (2006) 
 K3   Klūpint  80  80           
      Gulint  87  87           
      Stovint  75  75    242      12 
 33   LEGATAS Dovydas (2005) 
 V1   Klūpint  70  70           
      Gulint  87  87           
      Stovint  84  84    241      13 
 27   KLIMAS Danielius (2002) 
 K2   Klūpint  75  75           
      Gulint  92  92           
      Stovint  72  72    239      14 
 6   VALŪNAS Adolis (2007) 
 V2   Klūpint  83  83           
      Gulint  83  83           
      Stovint  72  72    238      15 
 7   PUZELEVIČIUS Domantas (2006) 
 A1   Klūpint  76  76           
      Gulint  87  87           
      Stovint  73  73    236      16 
 34   LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
 K2   Klūpint  81  81           
      Gulint  86  86           
      Stovint  69  69    236      17 
 18   TOMKEVIČ Oskar (2005) 
 V2   Klūpint  82  82           
      Gulint  88  88           
      Stovint  64  64    234      18 
 12   BARAUSKAS Domantas (2004) 
 R1   Klūpint  75  75           
      Gulint  93  93           
      Stovint  62  62    230      19 
 25   KEMEŽYS Natas (2005) 
 V3   Klūpint  77  77           
      Gulint  88  88           
      Stovint  64  64    229      20 
 28   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 K3   Klūpint  72  72           
      Gulint  88  88           
      Stovint  67  67    227      21 
 24   MICĖ Jonas (2003) 
 K1   Klūpint  89  89           
      Gulint  87  87           
      Stovint  48  48    224      22 
 4   MURALIS Pijus (2004) 
    Klūpint  74  74           
      Gulint  90  90           
      Stovint  59  59    223      23 
 8   DOBROVOLSKAS Andrius (2005) 
 V2   Klūpint  75  75           
      Gulint  78  78           
      Stovint  67  67    220      24 
 16   PRANSKŪNAS Herkus (2006) 
 K3   Klūpint  74  74           
      Gulint  76  76           
      Stovint  64  64    214      25 
 32   MASIULANEC Bartoš (2005) 
 V1   Klūpint  74  74           
      Gulint  77  77           
      Stovint  56  56    207      26 
 5   KOCILOVIČ David (2006) 
 V3   Klūpint  80  80           
      Gulint  72  72           
      Stovint  52  52    204      27 
 17   BIRŽINIS Lukas (2006) 
 K2   Klūpint  54  54           
      Gulint  72  72           
      Stovint  76  76    202      28 
 30   VITKAUSKAS Nojus (2007) 
 A1   Klūpint  44  44           
      Gulint  77  77           
      Stovint  56  56    177      29 
 21   DAUNYS Agatas (2007) 
 Š2   Klūpint  67  67           
      Gulint  75  75           
      Stovint  30  30    172      30 
 10   MAČIONIS Laurynas (2010) 
 V3   Klūpint  84  84           
      Gulint  79  79           
      Stovint       163      31 
 31   DUŠENKO Edgaras (2008) 
 Š2   Klūpint  42  42           
      Gulint  74  74           
      Stovint  35  35    151      32 
 36   VAITKEVIČIUS Gustavas (2009) 
    Klūpint  23  23           
      Gulint  41  41           
      Stovint  6  6    70      33 
 20   VALUCKIS Majus (2010) 
 Š2   Klūpint              
      Gulint  54  54           
      Stovint       54      34 
 35   CIŠKEVIČIUS Titas (2010) 
    Klūpint              
      Gulint  46  46           
      Stovint       46      35 
 11   MALIUŠICKIJ Dariuš (2006) 
    Klūpint              
      Gulint              
      Stovint          DNS   36 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt