LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių ir jaunučių asmeninis-komandinis čempionatas  (2020-09-26/09-27)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Pasirodantis   29 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Apvalus   29 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunučiai   Pasirodantis   21 
  4    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunučiai   Apvalus   21 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      36 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      29 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      36 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      29 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Apvalus   20 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Pasirodantis   20 
  11    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunučiai   Apvalus   16 
  12    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunučiai   Pasirodantis   14 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      33 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      26 
  15    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      30 
  16    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      25 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 Alytus 1   2 (3)   1 (3)   4 (3)   2 (3)   11 (2)   9 (2)   10 (2)   8 (2)                     9 (1)   8 (1) 
 Alytus 2   7 (2)   7 (2)                                           
 Biržai 1   6 (2)   6 (2)         2 (3)      3 (3)   10 (1)   3 (3)   4 (3)   4 (2)   3 (2)   3 (3)   4 (3)   4 (3)   7 (3) 
 Kauno 1   4 (3)   4 (3)   2 (3)   3 (3)   4 (3)   2 (3)   4 (3)   1 (3)   2 (3)   3 (3)   2 (3)   2 (3)   5 (3)   5 (3)   5 (3)   4 (3) 
 Kauno 2   8 (1)   9 (2)   6 (1)   6 (2)   5 (3)   6 (3)   8 (3)   6 (3)   5 (3)   5 (3)   5 (2)   4 (2)   7 (3)   7 (3)   6 (3)   5 (3) 
 Kauno 3               6 (3)      7 (3)                            
 Rokiškis 1               3 (3)   1 (3)   2 (3)   2 (3)               2 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Šiauliai 1               1 (3)   3 (3)   1 (3)   5 (3)               1 (3)   2 (3)   2 (3)   3 (3) 
 Šiauliai 2               10 (3)   8 (3)   11 (3)   9 (3)               6 (3)      8 (3)   9 (1) 
 Trakai 1                                       9 (3)          
 Vilnius 1   1 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3)   7 (3)   4 (3)   5 (3)   3 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   4 (3)   3 (3)   3 (3)   2 (3) 
 Vilnius 2   5 (3)   3 (3)   3 (3)   4 (3)   8 (3)   5 (3)   6 (3)   4 (3)   4 (3)   2 (3)   3 (3)   5 (3)   8 (3)   6 (3)   7 (3)   6 (3) 
 Vilnius 3   3 (3)   5 (3)   5 (3)   5 (3)   9 (3)   7 (3)   9 (3)   7 (3)   6 (2)   6 (2)               10 (1)    
 Vilnius 4   9 (3)   8 (3)                                           

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   V4 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   A1 
 3   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   B1 
 4   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   T1 
 5   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   Š2 
 6   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   B1 
 7   Barauskas Domantas (2004)   G.Kublickas   R1 
 8   Barzdžius Linas (2005)      A1 
 9   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   V1 
 10   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   V1 
 11   Biržinis Lukas (2006)      K2 
 12   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė    
 13   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė    
 14   Boldyreva Diana (2005)      V2 
 15   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   B1 
 16   Briedytė Kamilė (2009)   D.Drevinskienė   B1 
 17   Budzevičiūtė Austėja (2005)      V2 
 18   Ciškevičius Titas (2010)   M.Bakas   Š2 
 19   Česnulevičius Mykolas (2007)      A2 
 20   Četvergas Kornelijus (2002)       
 21   Čiapas Aurimas (2007)   V.Zvicevičienė   V4 
 22   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)      V3 
 23   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas   Š2 
 24   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   V2 
 25   Dušenko Edgaras (2008)   M.Bakas   Š2 
 26   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   A1 
 27   Eizentaitė Viktorija (2004)      K2 
 28   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski    
 29   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Š1 
 30   Gutauskaitė Andrėja (2004)       
 31   Ivašauskaitė Augustina (2005)   A.Brusokienė    
 32   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   K2 
 33   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   R1 
 34   Jankauskas Hubertas (2006)       
 35   Jasukaitytė Patricija (2005)      K1 
 36   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   K1 
 37   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski    
 38   Karkauskaitė Jonė (2002)       
 39   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   V2 
 40   Kemėšis Laurynas (2002)      V2 
 41   Kemežys Natas (2006)      V3 
 42   Kisieliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   R1 
 43   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   K2 
 44   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   V3 
 45   Kočevanova Dominika (2010)   V.Zvicevičienė   V3 
 46   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė    
 47   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Š1 
 48   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   V3 
 49   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      K1 
 50   Kristapavičiūtė Kamilė (2004)   V.Stukas    
 51   Krivida Vakaris (2005)      A2 
 52   Krutova Julija (2003)      V1 
 53   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   R1 
 54   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   R1 
 55   Kunickaitė Heidė (2006)      K1 
 56   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   V3 
 57   Lapienis Dominykas (2004)       
 58   Lapienytė Viktorija (2006)      B1 
 59   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   V1 
 60   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   V1 
 61   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   K3 
 62   Lukošius Aurimas (2007)      K2 
 63   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   V1 
 64   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   V3 
 65   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   K1 
 66   Malevičiūtė Gabija (2009)      K2 
 67   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski    
 68   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   V1 
 69   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Š2 
 70   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Š1 
 71   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   K1 
 72   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   R1 
 73   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Š1 
 74   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   V1 
 75   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   K1 
 76   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas    
 77   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   Š2 
 78   Nedzinskas Tomas (2003)      V2 
 79   Nikitinaitė Gabrielė (2005)      K2 
 80   Nikitinas Giedrius (2008)   R.Masalskytė   K1 
 81   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   V2 
 82   Petrauskas Majus (2006)      K3 
 83   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Š1 
 84   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis    
 85   Plukytė Emilija (2005)      V1 
 86   Pranskūnas Herkus (2006)      K3 
 87   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   A1 
 88   Raškauskaitė Vakarė (2005)       
 89   Rimas Jokūbas (2011)   V.Zvicevičienė    
 90   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   V2 
 91   Ryseva Viktorija (2003)      V1 
 92   Riškovaitė Aurika (2005)      V2 
 93   Selelionytė Deimantė (2005)      K2 
 94   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   K1 
 95   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   K1 
 96   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   V3 
 97   Stankevičius Danielius (2004)      V1 
 98   Straigytė Samanta (2004)   R.Masalskytė   K2 
 99   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   B1 
 100   Šimkovski Hubert (2008)   V.Zvicevičienė   V4 
 101   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   B1 
 102   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   V1 
 103   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   V2 
 104   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   V2 
 105   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Š1 
 106   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė    
 107   Vaitkevičius Gustavas (2009)   T.Klimova    
 108   Valuckis Majus (2010)   M.Bakas   Š2 
 109   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   V2 
 110   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   B1 
 111   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   K1 
 112   Venskutonytė Agnė (2003)   V.Stukas   T1 
 113   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   B1 
 114   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė    
 115   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   A1 
 116   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič    
 117   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   B1 
 118   Zurzaitė Arneta (2007)      K1 
 119   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   B1 
 120   Žalkauskas Teodoras (2003)      K1 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt