LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  (2020-09-18/09-20)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunimas

komandinis

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 583 GIRULIS Karolis (1986)[Alytaus SRC] 2020-09-13 Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 5   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  93 91  184           
      Gulint  96 94  190           
      Stovint  91 92  183    557      1 
 1   OSENCOVAS Mykolas (2002) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  90 95  185           
      Gulint  94 94  188           
      Stovint  90 84  174    547      2 
 17   KALESNINKAS Airidas (2002) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  94 91  185           
      Gulint  96 96  192           
      Stovint  87 78  165    542      3 
 18   PRUNSKUS Evaldas (2002) 
 Biržai I kom.   Klūpint  84 94  178           
      Gulint  93 93  186           
      Stovint  90 86  176    540      4 
 12   BUKLERIS Nojus (2001) 
 Alytaus m.I kom.   Klūpint  85 88  173           
      Gulint  96 94  190           
      Stovint  88 86  174    537      5 
 9   PETKEVIČIUS Rokas (2000) 
 Alytaus m.I kom.   Klūpint  75 88  163           
      Gulint  90 98  188           
      Stovint  91 93  184    535      6 
 25   BARČENKOV Andrej (2003) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  89 88  177           
      Gulint  94 91  185           
      Stovint  83 89  172    534      7 
 14   MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  91 89  180           
      Gulint  88 97  185           
      Stovint  89 80  169    534      8 
 24   JANULIN Otto (2000) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  88 86  174           
      Gulint  93 95  188           
      Stovint  87 81  168    530      9 
 10   BAJORAS Kasparas (2003) 
 Biržai I kom.   Klūpint  85 88  173           
      Gulint  93 94  187           
      Stovint  80 84  164    524      10 
 2   STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
 Biržai I kom.   Klūpint  83 87  170           
      Gulint  94 89  183           
      Stovint  85 79  164    517      11 
 32   VIPLENTAS Paulius (2003) 
    Klūpint  90 85  175           
      Gulint  88 94  182           
      Stovint  88 71  159    516      12 
 26   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
 Rokiškio Ikom.   Klūpint  90 89  179           
      Gulint  94 94  188           
      Stovint  77 70  147    514      13 
 29   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  86 87  173           
      Gulint  95 85  180           
      Stovint  83 74  157    510      14 
 23   MICĖ Jonas (2003) 
 Kaunas II kom.   Klūpint  85 86  171           
      Gulint  89 91  180           
      Stovint  67 85  152    503      15 
 7   LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  88 87  175           
      Gulint  86 93  179           
      Stovint  68 75  143    497      16 
 27   KUBLICKAS Dominykas (2003) 
 Rokiškio Ikom.   Klūpint  80 83  163           
      Gulint  95 92  187           
      Stovint  72 63  135    485      17 
 11   REMENČIUS Deimantas (2003) 
 Kaunas II kom.   Klūpint  79 80  159           
      Gulint  84 87  171           
      Stovint  75 78  153    483      18 
 22   STANKEVIČIUS Danielius (2004) 
 Vilnius II kom.   Klūpint  75 77  152           
      Gulint  89 92  181           
      Stovint  69 80  149    482      19 
 20   GURLIAUSKAS Augustas (2006) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  85 88  173           
      Gulint  89 90  179           
      Stovint  60 69  129    481      20 
 15   ZELIANIUS Rokas (2001) 
 Alytaus m.I kom.   Klūpint  77 73  150           
      Gulint  95 87  182           
      Stovint  77 69  146    478      21 
 19   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 Kaunas III kom.   Klūpint  87 88  175           
      Gulint  87 87  174           
      Stovint  68 61  129    478      22 
 3   KLIMAS Danielius (2002) 
 Kaunas II kom.   Klūpint  69 74  143           
      Gulint  89 90  179           
      Stovint  74 81  155    477      23 
 28   MASIULIANEC Bartek (2005) 
 Vilnius II kom.   Klūpint  79 76  155           
      Gulint  83 81  164           
      Stovint  79 70  149    468      24 
 16   MURALIS Pijus (2004) 
 Rokiškio Ikom.   Klūpint  82 68  150           
      Gulint  91 88  179           
      Stovint  70 52  122    451      25 
 6   TOMKEVIČ Oskar (2005) 
 Vilnius III kom.   Klūpint  70 86  156           
      Gulint  83 83  166           
      Stovint  60 57  117    439      26 
 31   ALBAVIČIUS Ignas (2001) 
    Klūpint  60 66  126           
      Gulint  85 88  173           
      Stovint  63 72  135    434      27 
 4   LEGATAS Dovydas (2005) 
 Vilnius II kom.   Klūpint  71 67  138           
      Gulint  87 83  170           
      Stovint  65 59  124    432      28 
 30   PINČIUK Dominik (2001) 
    Klūpint  76 81  157           
      Gulint  74 66  140           
      Stovint  56 71  127    424      29 
 13   VALŪNAS Adolis (2007) 
 Vilnius III kom.   Klūpint  83 81  164           
      Gulint  85 79  164           
      Stovint  44 45  89    417      30 
 21   KEMEŽYS Natas (2005) 
 Vilnius III kom.   Klūpint  64 67  131           
      Gulint  81 87  168           
      Stovint  41 62  103    402      31 
 8   PAVILONIS Augustinas (2007) 
 Kaunas III kom.   Klūpint  78 60  138           
      Gulint  83 74  157           
      Stovint  45 50  95    390      32 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt