LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  (2020-09-18/09-20)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunimas

komandinis

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 1161 ČESYNAITĖ Jūratė (1993)[Alytaus SRC] 2018-06-10 Baltijos taurė 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 12   RAMONAITĖ Greta (2002) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  91 95  186           
      Gulint  93 94  187           
      Stovint  86 92  178    551      1 
 2   SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  92 93  185           
      Gulint  98 96  194           
      Stovint  88 84  172    551      2 
 15   JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  92 90  182           
      Gulint  92 95  187           
      Stovint  89 90  179    548      3 
 25   DUŠENKO Valerija (2001) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  93 91  184           
      Gulint  98 97  195           
      Stovint  87 78  165    544      4 
 19   KULYTĖ Evelina (2004) 
 Rokiškio Ikom.   Klūpint  92 93  185           
      Gulint  92 92  184           
      Stovint  77 88  165    534      5 
 17   MIKALAUSKAITĖ Vakarė (2005) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  89 91  180           
      Gulint  96 95  191           
      Stovint  79 84  163    534      6 
 23   URBONAITĖ Agnė (2002) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  87 92  179           
      Gulint  98 90  188           
      Stovint  82 83  165    532      7 
 7   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  91 91  182           
      Gulint  93 93  186           
      Stovint  82 79  161    529      8 
 1   VOLODKO Evelina (2005) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  88 86  174           
      Gulint  95 94  189           
      Stovint  74 87  161    524      9 
 29   MICKYTĖ Gustė (2004) 
 Rokiškio Ikom.   Klūpint  89 93  182           
      Gulint  91 92  183           
      Stovint  76 82  158    523      10 
 4   KRUTOVA Julija (2003) 
 Vilnius III kom.   Klūpint  88 87  175           
      Gulint  93 93  186           
      Stovint  82 68  150    511      11 
 14   BONDARENCO Valerija (2005) 
 Biržai I kom.   Klūpint  83 82  165           
      Gulint  89 86  175           
      Stovint  76 82  158    498      12 
 9   SELELIONYTĖ Diana (2002) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  83 78  161           
      Gulint  89 91  180           
      Stovint  80 76  156    497      13 
 20   BINGELYTĖ Sabina (2004) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  72 84  156           
      Gulint  85 89  174           
      Stovint  80 85  165    495      14 
 16   VIEDERYTĖ Laura (2001) 
 Biržai I kom.   Klūpint  84 74  158           
      Gulint  83 89  172           
      Stovint  82 83  165    495      15 
 28   KISELIOVAITĖ Kornelija (2004) 
 Rokiškio Ikom.   Klūpint  83 90  173           
      Gulint  89 88  177           
      Stovint  73 69  142    492      16 
 24   TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
 Biržai I kom.   Klūpint  84 81  165           
      Gulint  93 87  180           
      Stovint  77 70  147    492      17 
 18   MACEINAITĖ Austėja (2005) 
 Vilnius II kom.   Klūpint  88 88  176           
      Gulint  83 86  169           
      Stovint  71 75  146    491      18 
 6   KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
 Kaunas II kom.   Klūpint  88 87  175           
      Gulint  77 77  154           
      Stovint  77 69  146    475      19 
 21   RYNKEVIČ Gabriela (2005) 
 Vilnius II kom.   Klūpint  67 66  133           
      Gulint  87 91  178           
      Stovint  80 78  158    469      20 
 10   BOLDYREVA Diana (2005) 
 Vilnius II kom.   Klūpint  66 76  142           
      Gulint  86 85  171           
      Stovint  71 75  146    459      21 
 8   ZURZAITĖ Arneta (2007) 
 Kaunas II kom.   Klūpint  78 73  151           
      Gulint  90 76  166           
      Stovint  66 70  136    453      22 
 32   SELELIONYTĖ Gabija (2005) 
 Kaunas II kom.   Klūpint  75 71  146           
      Gulint  86 79  165           
      Stovint  79 61  140    451      23 
 26   LIOGYTĖ Kornelija (2005) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  85 78  163           
      Gulint  85 87  172           
      Stovint  38 51  89    424      24 
 11   KOZLOVA Gertrūda (2003) 
 Šiauliai II kom.   Klūpint  55 78  133           
      Gulint  87 77  164           
      Stovint  64 62  126    423      25 
 30   SELELIONYTĖ Deimantė (2005) 
 Kaunas III kom.   Klūpint  76 73  149           
      Gulint  77 72  149           
      Stovint  56 59  115    413      26 
 27   GURJANOVA Aleksandra (2004) 
 Vilnius III kom.   Klūpint  77 72  149           
      Gulint  67 60  127           
      Stovint  71 58  129    405      27 
 3   TOMAŠEVIČ Erika (2005) 
 Vilnius III kom.   Klūpint  77 80  157           
      Gulint  58 67  125           
      Stovint  52 57  109    391      28 
 22   AŠMENAITĖ Gabrielė (2003) 
 Trakų rajono komanda   Klūpint              
      Gulint              
      Stovint             29 
 31   PLIAUGAITĖ Agnė (2005) 
 Alytaus m.I kom.   Klūpint              
      Gulint              
      Stovint             32 
 5   KRISTAPAVIČIŪTĖ Kamilė (2004) 
 Trakų rajono komanda   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 
 13   VENCKERTONYTĖ Agnė (2003) 
 Trakų rajono komanda   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt