LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  (2020-09-18/09-20)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint - Jaunimas

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 616.4 JANCEVIČ Jolanta (1993)[Vilniaus m. SC] 2017-06-04 Baltijos Taurės varžybos 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 26   DUŠENKO Valerija (2001) 
 Šiauliai I kom.     100.6 104.4 100.3 101.2 98.2 97.8  602.5      1 
 15   SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 
 Vilnius II kom.     99.4 100.3 97.7 103.0 101.1 100.6  602.1      2 
 27   VOLODKO Evelina (2005) 
 Vilnius I kom.     102.1 101.5 99.3 100.9 97.4 99.8  601.0      3 
 33   MIKALAUSKAITĖ Vakarė (2005) 
 Šiauliai I kom.     100.6 101.3 101.1 99.1 99.0 99.0  600.1      4 
 20   JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
 Kaunas Ikom.     98.0 103.5 102.4 95.9 99.6 97.8  597.2      5 
 8   KULYTĖ Evelina (2004) 
 Rokiškio Ikom.     100.8 99.0 99.9 100.4 97.8 96.9  594.8      6 
 1   URBONAITĖ Agnė (2002) 
 Šiauliai I kom.     96.7 96.1 98.6 98.5 101.9 97.6  589.4      7 
 25   RAMONAITĖ Greta (2002) 
 Kaunas Ikom.     99.9 99.5 98.5 93.3 98.5 97.9  587.6      8 
 7   KRUTOVA Julija (2003) 
 Vilnius III kom.     99.5 97.4 98.1 96.7 95.9 98.9  586.5      9 
 16   MICKYTĖ Gustė (2004) 
 Rokiškio Ikom.     96.4 93.7 97.5 101.1 96.5 100.8  586.0      10 
 18   KISELIOVAITĖ Kornelija (2004) 
 Rokiškio Ikom.     95.4 98.9 97.9 96.9 94.7 98.3  582.1      11 
 31   VENCKERTONYTĖ Agnė (2003) 
 Trakų rajono komanda     92.7 98.2 95.7 94.4 100.3 99.5  580.8      12 
 24   BINGELYTĖ Sabina (2004) 
 Vilnius I kom.     96.7 97.5 97.1 96.0 95.1 96.1  578.5      13 
 21   KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
 Kaunas II kom.     96.4 92.7 96.3 99.3 96.2 97.1  578.0      14 
 12   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
 Šiauliai II kom.     97.9 95.5 93.6 96.0 97.0 95.4  575.4      15 
 32   RYNKEVIČ Gabriela (2005) 
 Vilnius I kom.     97.9 98.9 90.2 95.7 92.0 96.5  571.2      16 
 6   BONDARENCO Valerija (2005) 
 Biržai I kom.     94.3 86.2 98.3 92.7 89.9 97.7  559.1      17 
 4   MACEINAITĖ Austėja (2005) 
 Vilnius II kom.     97.6 94.3 91.9 86.6 91.4 90.6  552.4      18 
 11   VIEDERYTĖ Laura (2001) 
 Biržai I kom.     84.3 97.3 96.0 91.4 88.5 94.8  552.3      19 
 30   PLIAUGAITĖ Agnė (2005) 
 Alytaus m.I kom.     95.3 91.3 86.1 91.7 92.2 93.3  549.9      20 
 14   KOZLOVA Gertrūda (2003) 
 Šiauliai II kom.     94.1 90.5 92.1 93.0 89.3 87.6  546.6      21 
 28   BOLDYREVA Diana (2005) 
 Vilnius II kom.     91.3 94.3 90.1 87.5 89.4 90.5  543.1      22 
 17   SELELIONYTĖ Diana (2002) 
 Kaunas Ikom.     87.1 90.2 90.6 93.7 89.7 91.0  542.3      23 
 3   ZURZAITĖ Arneta (2007) 
 Kaunas II kom.     95.3 91.4 90.9 90.7 80.1 88.4  536.8      24 
 5   AŠMENAITĖ Gabrielė (2003) 
 Trakų rajono komanda     94.0 88.3 94.6 83.1 89.3 84.2  533.5      25 
 23   TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
 Biržai I kom.     91.5 89.7 85.3 92.7 88.8 82.4  530.4      26 
 13   SELELIONYTĖ Deimantė (2005) 
 Kaunas III kom.     91.1 84.6 89.6 93.7 89.3 79.3  527.6      27 
 19   SELELIONYTĖ Gabija (2005) 
 Kaunas II kom.     84.2 77.8 85.5 86.8 92.1 90.6  517.0      28 
 10   TOMAŠEVIČ Erika (2005) 
 Vilnius III kom.     83.8 77.4 84.9 90.3 80.5 89.8  506.7      29 
 29   MALEVIČIŪTĖ Gabija (2009) 
 Kaunas III kom.     84.1 82.8 80.0 80.4 88.7 83.1  499.1      30 
 9   LIOGYTĖ Kornelija (2005) 
 Šiauliai II kom.     77.7 82.6 64.3 88.6 88.0 94.3  495.5      31 
 2   GURJANOVA Aleksandra (2004) 
 Vilnius III kom.     84.2 74.9 77.7 73.2 76.1 67.0  453.1      32 
 22   KRISTAPAVIČIŪTĖ Kamilė (2004) 
 Trakų rajono komanda            DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt