LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  (2020-09-11/09-13)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Suaugę

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 583 GIRULIS Karolis (1986)[Alytaus SRC] 2020-09-13 Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 3   GIRULIS Karolis (1986) 
 Alytaus m.I kom.   Klūpint  95 99  194           
      Gulint  98 100  198           
      Stovint  92 99  191    583      1 
 17   SIMOKAITIS Tomas (1989) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  94 96  190           
      Gulint  99 100  199           
      Stovint  90 93  183    572      2 
 2   PETNIŪNAS Kęstutis (1990) 
 Alytaus m.I kom.   Klūpint  91 95  186           
      Gulint  96 99  195           
      Stovint  93 89  182    563      3 
 14   SPĖČIUS Rimvydas (1966) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  92 91  183           
      Gulint  97 99  196           
      Stovint  92 89  181    560      4 
 25   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  89 91  180           
      Gulint  91 91  182           
      Stovint  88 95  183    545      5 
 22   JANULIN Otto (2000) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  86 91  177           
      Gulint  91 96  187           
      Stovint  89 92  181    545      6 
 28   PETKEVIČIUS Rokas (2000) 
 Alytaus m.I kom.   Klūpint  92 79  171           
      Gulint  99 94  193           
      Stovint  86 91  177    541      7 
 18   KONTRIMAS Rytis (1999) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  89 89  178           
      Gulint  95 91  186           
      Stovint  86 88  174    538      8 
 15   PRUNSKUS Evaldas (2002) 
 Biržai I kom.   Klūpint  89 92  181           
      Gulint  91 94  185           
      Stovint  86 82  168    534      9 
 27   OSENCOVAS Mykolas (2002) 
 Vilnius I kom.   Klūpint  89 92  181           
      Gulint  96 95  191           
      Stovint  79 77  156    528      10 
 4   MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
 Šiauliai I kom.   Klūpint  87 89  176           
      Gulint  94 93  187           
      Stovint  81 83  164    527      11 
 10   STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
 Biržai II kom.   Klūpint  85 85  170           
      Gulint  93 96  189           
      Stovint  87 79  166    525      12 
 6   ZELIANIUS Rokas (2001) 
 Alytaus m.II kom.   Klūpint  80 84  164           
      Gulint  94 94  188           
      Stovint  88 79  167    519      13 
 20   BUKLERIS Nojus (2001) 
 Alytaus m.II kom.   Klūpint  88 89  177           
      Gulint  92 94  186           
      Stovint  75 80  155    518      14 
 8   KALESNINKAS Airidas (2002) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  89 90  179           
      Gulint  96 95  191           
      Stovint  67 71  138    508      15 
 7   BAJORAS Kasparas (2003) 
 Biržai I kom.   Klūpint  88 84  172           
      Gulint  90 95  185           
      Stovint  73 77  150    507      16 
 26   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 Biržai I kom.   Klūpint  85 78  163           
      Gulint  90 90  180           
      Stovint  71 87  158    501      17 
 5   KLIMOVAS Viktoras (1991) 
 Utenos komanda   Klūpint  80 76  156           
      Gulint  91 92  183           
      Stovint  80 81  161    500      18 
 12   LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
    Klūpint  83 86  169           
      Gulint  93 94  187           
      Stovint  64 79  143    499      19 
 23   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
 Rokiškis I kom.   Klūpint  83 86  169           
      Gulint  97 94  191           
      Stovint  72 64  136    496      20 
 1   REMENČIUS Deimantas (2003) 
 Kaunas Ikom.   Klūpint  87 85  172           
      Gulint  87 91  178           
      Stovint  75 69  144    494      21 
 13   MICĖ Jonas (2003) 
 Kaunas IIkom.   Klūpint  86 86  172           
      Gulint  90 94  184           
      Stovint  67 65  132    488      22 
 19   KUBLICKAS Dominykas (2003) 
 Rokiškis I kom.   Klūpint  86 89  175           
      Gulint  94 88  182           
      Stovint  69 57  126    483      23 
 24   KLIMAS Danielius (2002) 
 Kaunas IIkom.   Klūpint  78 75  153           
      Gulint  89 84  173           
      Stovint  74 70  144    470      24 
 21   ALBAVIČIUS Ignas (2001) 
 Alytaus m.II kom.   Klūpint  63 69  132           
      Gulint  92 97  189           
      Stovint  63 60  123    444      25 
 16   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 Kaunas IIkom.   Klūpint  77 68  145           
      Gulint  88 90  178           
      Stovint  62 50  112    435      26 
 9   MURALIS Pijus (2004) 
 Rokiškis I kom.   Klūpint  76 74  150           
      Gulint  87 84  171           
      Stovint  51 45  96    417      27 
 11   BURNEIKA Gintautas (1971) 
 Utenos komanda   Klūpint  75 60  135           
      Gulint  84 81  165           
      Stovint  57 56  113    413      28 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt