LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  (2020-09-11/09-13)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint - Suaugę

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 620.4 SPĖČIUS Rimvydas (1966)[Vilniaus m. SC] 2016-06-12 Lietuvos komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 18   GIRULIS Karolis (1986) 
 Alytaus m.I kom.     103.4 104.0 103.3 101.0 103.8 101.8  617.3      1 
 29   SIMOKAITIS Tomas (1989) 
 Kaunas Ikom.     103.1 102.0 102.9 102.0 101.7 102.8  614.5      2 
 25   SPĖČIUS Rimvydas (1966) 
 Vilnius I kom.     103.2 100.7 103.1 101.7 101.2 101.7  611.6      3 
 27   PETKEVIČIUS Rokas (2000) 
 Alytaus m.I kom.     99.7 99.8 100.9 101.1 102.3 100.6  604.4      4 
 17   OSENCOVAS Mykolas (2002) 
 Vilnius I kom.     98.8 97.9 100.9 102.0 97.0 100.8  597.4      5 
 11   MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
 Šiauliai I kom.     100.1 99.4 101.4 99.8 96.9 99.7  597.3      6 
 7   PRUNSKUS Evaldas (2002) 
 Biržai I kom.     97.4 99.3 100.8 99.5 99.4 100.6  597.0      7 
 6   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Šiauliai I kom.     95.4 101.3 101.9 100.9 98.7 98.6  596.8      8 
 21   KONTRIMAS Rytis (1999) 
 Šiauliai I kom.     101.2 99.6 99.4 97.9 99.7 98.0  595.8      9 
 16   JANKAUSKAS Ąžuolas (2004) 
 Rokiškis I kom.     99.9 102.0 99.7 98.8 95.9 98.3  594.6      10 
 10   KALESNINKAS Airidas (2002) 
 Kaunas Ikom.     97.9 99.1 101.2 97.4 95.3 100.5  591.4      11 
 13   PETNIŪNAS Kęstutis (1990) 
 Alytaus m.I kom.     97.2 98.8 101.1 99.7 95.7 98.6  591.1      12 
 28   ALBAVIČIUS Ignas (2001) 
 Alytaus m.II kom.     94.6 96.7 97.0 97.0 100.7 99.8  585.8      13 
 14   MICĖ Jonas (2003) 
 Kaunas IIkom.     94.1 97.7 98.5 100.2 95.9 98.8  585.2      14 
 5   KUBLICKAS Dominykas (2003) 
 Rokiškis I kom.     100.1 94.6 95.3 97.9 95.4 98.6  581.9      15 
 1   KLIMOVAS Viktoras (1991) 
 Utenos komanda     95.5 98.8 95.9 94.2 97.9 99.5  581.8      16 
 8   JANULIN Otto (2000) 
 Vilnius I kom.     95.0 98.4 97.4 95.4 99.9 95.6  581.7      17 
 2   LUKOŠIUS Aurimas (2007) 
 Kaunas IIkom.     98.1 97.2 97.5 98.0 96.5 94.4  581.7      18 
 4   REMENČIUS Deimantas (2003) 
 Kaunas Ikom.     91.5 94.1 93.7 96.7 102.8 97.1  575.9      19 
 3   BAJORAS Kasparas (2003) 
 Biržai I kom.     93.4 94.5 96.9 96.1 96.6 96.4  573.9      20 
 24   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
      96.8 96.6 95.7 95.5 92.5 94.4  571.5      21 
 15   ZELIANIUS Rokas (2001) 
 Alytaus m.II kom.     93.1 87.5 97.5 100.4 96.8 94.7  570.0      22 
 12   KLIMAS Danielius (2002) 
 Kaunas IIkom.     95.7 95.6 92.8 95.8 93.0 93.8  566.7      23 
 20   BARAUSKAS Domantas (2004) 
 Rokiškis II kom.     92.8 94.0 95.8 92.8 92.2 92.9  560.5      24 
 22   MURALIS Pijus (2004) 
 Rokiškis I kom.     92.1 93.6 94.7 92.1 97.8 89.7  560.0      25 
 9   STRELČIŪNAS Mantvydas (2004) 
 Biržai I kom.     91.4 94.5 94.6 87.9 91.7 90.3  550.4      26 
 26   BUKLERIS Nojus (2001) 
 Alytaus m.II kom.     94.5 94.3 87.8 86.0 92.1 93.6  548.3      27 
 23   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 Biržai II kom.            DNS 
 19   BURNEIKA Gintautas (1971) 
 Utenos komanda            DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt