LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos suaugusiųjų asmeninis/komandinis čempionatas PERKELTOS Į RUGSĖJĮ  (2020-09-11/09-13)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      15 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      21 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      12 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      29 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      28 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      28 
  7    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      22 
  8    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      20 
  9    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      25 
  10    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      18 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      23 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 Alytaus m.I komanda      1 (3)   2 (3)   1 (3)      1 (3)      8 (1)   8 (1)   7 (1)    
 Alytaus m.II komanda      5 (1)      8 (3)      6 (3)                
 Biržų KKSC I komanda      7 (3)   4 (1)   7 (3)      5 (3)      7 (2)   5 (3)   5 (3)    
 Biržų KKSC II komanda            11 (1)      10 (1)                
 Kauno m. II komanda      6 (2)      6 (3)      8 (3)      6 (2)          
 Kauno m. I komanda      3 (3)   3 (3)   4 (3)      4 (3)      4 (3)   6 (3)   6 (2)    
 Rokiškio I komanda            5 (3)      7 (3)         3 (3)   4 (3)    
 Rokiškio II komanda            10 (1)                      
 Šiaulių m. "Dubysa" I k.            3 (3)      3 (3)         2 (5)   2 (3)    
 Šiaulių m. "Dubysa" II k.                                  
 Trakų rajono KKSC komanda                           7 (3)       
 Utenos "Skardis"            9 (2)      9 (2)      3 (3)          
 Vilniaus m. I komanda      2 (4)   1 (3)   2 (3)      2 (3)      1 (3)   1 (3)   1 (3)    
 Vilniaus m.II komanda      4 (3)   5 (2)               2 (3)   4 (3)   3 (3)    
 Vilniaus m.III komanda      8 (2)                  5 (3)          

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus m.II kom. 
 2   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė    
 3   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų rajono komanda 
 4   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova    
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 6   Barauskas Domantas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis II kom. 
 7   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I kom. 
 8   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 9   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė    
 10   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė    
 11   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška    
 12   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 13   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 14   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis    
 15   Budzevičiūtė Austėja (2005)       
 16   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus m.II kom. 
 17   Burneika Gintautas (1971)      Utenos komanda 
 18   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai I kom. 
 19   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 20   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 21   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė    
 22   Giedraitis Mykolas (2003)      Kaunas Ikom. 
 23   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 24   Izutavičius Alfonsas (1954)      Kaunas IIkom. 
 25   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 26   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kaunas Ikom. 
 27   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I kom. 
 28   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 29   Jasukaitytė Patricija (2005)       
 30   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus m.I kom. 
 31   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas Ikom. 
 32   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilnius III kom. 
 33   Kisieliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I kom. 
 34   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Kaunas IIkom. 
 35   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė    
 36   Klimovas Viktoras (1991)      Utenos komanda 
 37   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 38   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 39   Krikštolaitytė Aurelija (2005)       
 40   Kristapavičiūtė Kamilė (2004)   V.Stukas   Trakų rajono komanda 
 41   Krutova Julija (2003)      Vilnius II kom. 
 42   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I kom. 
 43   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I kom. 
 44   Kunickaitė Heidė (2006)      Kaunas Ikom. 
 45   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai I kom. 
 46   Lapienytė Viktorija (2006)       
 47   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė    
 48   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas IIkom. 
 49   Liškauskienė Virginija (1968)       
 50   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė    
 51   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 52   Lukošius Aurimas (2007)       
 53   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė    
 54   Malyševa Vika (1977)   T.Klimova   Kaunas Ikom. 
 55   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius III kom. 
 56   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 57   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas IIkom. 
 58   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I kom. 
 59   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kaunas Ikom. 
 60   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 61   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė    
 62   Mulevičienė Gražina (1946)   A.Strazdas   Utenos komanda 
 63   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I kom. 
 64   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė    
 65   Nedzinskas Tomas (2003)      Vilnius II kom. 
 66   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 67   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I kom. 
 68   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė    
 69   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė    
 70   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 71   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 72   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 73   Plukytė Emilija (2005)       
 74   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 75   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilnius I kom. 
 76   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė    
 77   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė    
 78   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė    
 79   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas Ikom. 
 80   Ryseva Viktorija (2003)       
 81   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 82   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kaunas Ikom. 
 83   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė    
 84   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 85   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilnius I kom. 
 86   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai II kom. 
 87   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė    
 88   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų rajono komanda 
 89   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 90   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II kom. 
 91   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė    
 92   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 93   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė    
 94   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 95   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 96   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilnius I kom. 
 97   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis   Biržai I kom. 
 98   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus m.II kom. 
 99   Zurzaitė Arneta (2007)       
 100   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė    
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt