LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus šaulių atviros pirmenybės  (2020-10-16/10-17)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      7 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      5 
  3    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      17 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      15 
  5    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      7 
  6    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      6 
  7    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      17 
  8    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      13 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytus I   2 (3)      3 (3)      1 (3)      2 (3)    
 Alytus II   1 (3)            2 (3)      4 (3)    
 Kaunas I         1 (3)            1 (3)    
 Kaunas II         2 (3)            3 (3)    
 Kaunas III         4 (3)            5 (3)    
 Kaunas IV         5 (3)                

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Ažnaitė Amelija (2005)      A2 
 2   Bartulevičiūtė Gabija (2003)   A.Dženkaitytė   A1 
 3   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   A2 
 4   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   K2 
 5   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   K2 
 6   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   A1 
 7   Bukauskaitė Emilija (2007)   T.Klimova   K3 
 8   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   A2 
 9   Deksnys Tauras (2008)   T.Klimova    
 10   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   A1 
 11   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   A1 
 12   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   A1 
 13   Ignatavičius Majus (2009)   A.Brusokienė    
 14   Ivašauskaitė Augustina (2005)   A.Brusokienė    
 15   Jakelis Mantas (2006)   V.Pabalienė   K3 
 16   Karčiauskas Žygimantas (2006)   A.Dženkaitytė    
 17   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė   A1 
 18   Krivida Vakaris (2005)      A2 
 19   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   A2 
 20   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   K3 
 21   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   K4 
 22   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   K4 
 23   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   K3 
 24   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė    
 25   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   A1 
 26   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   K1 
 27   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   K1 
 28   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis    
 29   Pranskūnas Herkus (2006)      K2 
 30   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   A1 
 31   Raškauskaitė Vakarė (2005)   A.Brusokienė   A2 
 32   Rėklaitis Nedas (2003)   A.Dženkaitytė   A1 
 33   Savukynaitė Kotryna (2002)   A.Dženkaitytė   A2 
 34   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   K1 
 35   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   K1 
 36   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   K1 
 37   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   K2 
 38   Šimkūnaitė Dainora (2003)      A1 
 39   Šliumpa Pijus (2006)   V.Pabalienė   K3 
 40   Sodaitytė Viltė (2006)   V.Pabalienė   K2 
 41   Švabauskaitė Goda (2008)   V.Pabalienė   K2 
 42   Truskaitė Taja (2007)      A2 
 43   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   A1 
 44   Vaitkevičius Gustavas (2009)   T.Klimova   K4 
 45   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis    
 46   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   K1 
 47   Zorubaitė Liepa (2006)   A.Dženkaitytė   A2 
 48   Zurzaitė Arneta (2007)      K3 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt