LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  (2020-02-01/02-02)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      31 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      36 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      36 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      42 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus raj. komanda      11 (2)      12 (2) 
 Alytaus m. I komanda   2 (3)   2 (3)   4 (3)   4 (3) 
 Alytaus m. II komanda   10 (2)   9 (3)   9 (3)   10 (3) 
 Biržų raj. I komanda   5 (3)   3 (3)   2 (3)   3 (3) 
 Biržų raj. II komanda         11 (1)    
 Kauno m. I komanda   1 (3)   4 (3)   3 (3)   1 (3) 
 Kauno m. II komanda   4 (3)   7 (3)   7 (3)   7 (3) 
 Kauno m. III komanda   6 (3)          
 Kauno raj. komanda   11 (2)   6 (3)   10 (1)   9 (3) 
 Raseinių raj. I komanda   7 (3)      6 (3)    
 Rokiškio raj. I komanda      8 (3)      6 (3) 
 Šiaulių m. I komanda      10 (2)      5 (3) 
 Trakų raj. komanda            11 (3) 
 Vilniaus raj. komanda   9 (3)      8 (3)    
 Vilniaus m. I komanda   3 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   8 (3)   5 (3)   5 (3)   8 (3) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno raj. 
 2   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 3   Albavičius Ignas (2001)      Alytus II 
 4   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė    
 5   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 6   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 7   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų raj. 
 8   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 9   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius I 
 10   Bartulevičiūtė Gabija (2003)      Alytus II 
 11   Barzdžius Linas (2005)      Alytus II 
 12   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 13   Bėliakaitė Radvilė (2000)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 14   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai I 
 15   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 16   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška    
 17   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius I 
 18   Biržinis Lukas (2006)      Kaunas I 
 19   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 20   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė    
 21   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis    
 22   Bružas Emilis (2002)   M.Griška    
 23   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius II 
 24   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 25   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 26   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytus II 
 27   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai I 
 28   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilnius II 
 29   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė    
 30   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai I 
 31   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 32   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 33   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytus I 
 34   Giedraitis Mykolas (2003)      Kaunas I 
 35   Gornatkevič Sabina (2003)   J.Jancevič   Vilniaus raj. 
 36   Gover Karolina (2001)   J.Jancevič   Vilniaus raj. 
 37   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilnius I 
 38   Gutauskaitė Andrėja (2004)      Kaunas II 
 39   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytus II 
 40   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas III 
 41   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 42   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 43   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kaunas I 
 44   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytus I 
 45   Jokubauskaitė Rugilė (2003)   L.Stankevičienė   Kauno raj. 
 46   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 47   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 48   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas    
 49   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus raj. 
 50   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilnius II 
 51   Kerulis Ugnius (2002)       
 52   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė    
 53   Kisieliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 54   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      Kaunas II 
 55   Kristapavičiūtė Kamilė (2004)   V.Stukas   Trakų raj. 
 56   Krutova Julija (2003)      Vilnius II 
 57   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 58   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius    
 59   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 60   Kunickaitė Heidė (2006)       
 61   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseiniai I 
 62   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai I 
 63   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai I 
 64   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova    
 65   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 66   Lukošius Aurimas (2007)      Kaunas II 
 67   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 68   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė    
 69   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseiniai I 
 70   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus raj. 
 71   Markovska Viktorija (2002)   J.Jancevič   Vilniaus raj. 
 72   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė    
 73   Masiulianec Bartek (2005)      Vilnius II 
 74   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas    
 75   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė    
 76   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas II 
 77   Mickevičius Povilas (2006)      Kaunas II 
 78   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 79   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 80   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 81   Miliauskaitė Deimantė (2002)      Alytaus raj. 
 82   Miškinytė Gustė (2007)       
 83   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 84   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 85   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 86   Nedzinskas Tomas (2003)      Vilnius II 
 87   Nikitinaitė Gabrielė (2005)      Kaunas II 
 88   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 89   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 90   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 91   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas    
 92   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Kaunas I 
 93   Pavilonis Augustinas (2007)       
 94   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 95   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas I 
 96   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilnius II 
 97   Pivoriūnas Ignas (2001)      Kaunas III 
 98   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas    
 99   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 100   Plukytė Emilija (2005)       
 101   Pranskūnas Herkus (2006)       
 102   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 103   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 104   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 105   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 106   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 107   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseiniai I 
 108   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 109   Rakutis Tomas (2001)      Vilnius I 
 110   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 111   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 112   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 113   Raškauskaitė Vakarė (2005)      Alytus II 
 114   Rėklaitis Nedas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 115   Ryseva Viktorija (2003)      Vilnius II 
 116   Riškovaitė Aurika (2005)       
 117   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno raj. 
 118   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas II 
 119   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 120   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 121   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I 
 122   Sodaitytė Viltė (2006)      Kaunas II 
 123   Soročickaja Gabrielė (2006)      Trakų raj. 
 124   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 125   Subotovič Inesa (2004)   J.Jancevič   Vilnius II 
 126   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 127   Surdokas Domas (2005)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 128   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Kaunas I 
 129   Šaginaitė Karolina (2002)   R.Stankevičius   Kauno raj. 
 130   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus I 
 131   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 132   Tamavičius Aringas (2000)   A.Baublys   Raseiniai I 
 133   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 134   Tolevičiūtė Austėja (2005)      Raseiniai I 
 135   Truskaitė Taja (2007)      Alytus II 
 136   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I 
 137   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai I 
 138   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 139   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 140   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržai I 
 141   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 142   Vedernikov Andrej (2003)      Vilniaus raj. 
 143   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 144   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė    
 145   Vitkauskas Jonas (1998)   D.Drevinskienė   Alytaus raj. 
 146   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytaus raj. 
 147   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilnius I 
 148   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis    
 149   Zorubaitė Liepa (2006)      Alytaus raj. 
 150   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai II 
 151   Žalkauskas Teodoras (2003)       
 152   Žilinskas Osvaldas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus raj. 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt