LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  (2020-01-10/01-11)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Virginija Karandienė.

Varžybas vykdo LŠSS

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint - Jauniai

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 569 - 12X RANKELYTĖ Gabrielė (1999)[Vilniaus m. SC] 2018-11-17 Lietuvos taurė 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 13   MAKAREVIČIŪTĖ Gaivilė (2002) 
 Kaunas (Ikom.)     89 87 88 87  351      1 
 1   VASERYTĖ Ieva (2002) 
 Biržai (I kom.)     93 86 85 86  350      2 
 23   VAICKELIONYTĖ Ugnė (2002) 
 Alytaus m.(I kom.)     91 89 85 85  350      3 
 24   JASUKAITYTĖ Patricija (2005) 
 Kaunas (Ikom.)     91 84 93 81  349      4 
 3   KVIETKUTĖ Skaidrė (2005) 
 Raseiniai     90 84 87 87  348      5 
 27   JEZERSKAITĖ Ūla (2005) 
 Alytaus m.(I kom.)     83 88 89 85  345      6 
 14   MALINAUSKAITĖ Martyna (2003) 
 Raseiniai     83 88 85 86  342      7 
 9   RYSEVA Viktorija (2003) 
 Vilnius (I kom.)     89 85 80 86  340      8 
 6   EIDUKYNAITĖ Gabrielė (2005) 
 Alytaus m.(I kom.)     87 83 84 83  337      9 
 17   ANENAVAITĖ Gabija (2002) 
 Vilnius (II kom.)     83 84 79 90  336      10 
 7   LIUBAMIRSKAITĖ Miglė (2002) 
 Kaunas (Ikom.)     84 82 87 82  335      11 
 21   LAPIENYTĖ Viktorija (2006) 
 Biržai (I kom.)     84 87 82 79  332      12 
 19   PALIVODA Ela (2003) 
 Vilnius (I kom.)     80 81 81 84  326      13 
 29   GUTAUSKAITĖ Andrėja (2004) 
 Kaunas (IIIkom.)     79 85 73 82  319      14 
 20   KRIKŠTOLAITYTĖ Aurelija (2005) 
 Kaunas (IIkom.)     78 87 77 77  319      15 
 16   PAULAUSKAITĖ Ugnė (2005) 
 Kaunas (IIkom.)     81 84 73 77  315      16 
 28   RAŠKAUSKAITĖ Vakarė (2005) 
 Alytaus m.(II kom.)     79 77 78 78  312      17 
 26   GUTAUSKAITĖ Gabrielė (2004) 
 Alytaus m.(II kom.)     77 80 75 76  308      18 
 22   BUDZEVIČIŪTĖ Austėja (2005) 
 Vilnius (I kom.)     78 79 71 77  305      19 
 15   RIŠKOVAITĖ Aurika (2005) 
 Vilnius (II kom.)     82 77 74 72  305      20 
 11   NIKITINAITĖ Gabrielė (2005) 
 Kaunas (IIIkom.)     70 76 81 77  304      21 
 5   TOLEVIČIŪTĖ Austėja (2005) 
 Raseiniai     74 79 70 79  302      22 
 31   BUNKAITĖ Rusnė (2005) 
 Kaunas (IVkom.)     74 74 82 69  299      23 
 4   BRIEDYTĖ Meda (2002) 
 Biržai (I kom.)     74 61 81 73  289      24 
 2   SARULYTĖ Adrija (2003) 
 Kaunas (IIIkom.)     77 65 69 73  284      25 
 12   PLUKYTĖ Emilija (2005) 
 Vilnius (II kom.)     67 68 74 66  275      26 
 10   KIKAITĖ Ieva (2003) 
 Kaunas (IIkom.)     69 62 69 74  274      27 
 8   TRUSKAITĖ Taja (2007) 
 Alytaus m.(II kom.)     77 65 67 65  274      28 
 30   ŽIČKEVIČIŪTĖ Kamilė (2005) 
 Kauno raj.(I kom.)     61 67 79 60  267      29 
 18   ŽAGRAKALYTĖ Žygimantė (2005) 
 Biržai (II kom.)     67 57 74 48  246      30 
 25   MILIAJEVAITĖ Emilija (2006) 
 Vilnius (I kom.)            DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt