LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  (2019-06-15/06-16)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Suaugę

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 1161 ČESYNAITĖ Jūratė (1993)[Alytaus SRC] 2018-06-10 Baltijos taurė 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 17   ČESYNAITĖ Jūratė (1993) 
 Alytus I   Klūpint  97 94  191           
      Gulint  96 99  195           
      Stovint  93 97  190    576      1 
 20   BENDORIŪTĖ Felicija (1997) 
 Vilnius I   Klūpint  94 94  188           
      Gulint  94 96  190           
      Stovint  87 92  179    557      2 
 23   GORNATKEVIČ Karolina (2000) 
 Vilnius II   Klūpint  93 91  184           
      Gulint  99 96  195           
      Stovint  90 88  178    557      3 
 11   URBONAITĖ Agnė (2002) 
 Šiauliai I   Klūpint  94 95  189           
      Gulint  94 95  189           
      Stovint  84 92  176    554      4 
 16   DŽAPBAROVAITĖ Martyna (2000) 
 Alytus I   Klūpint  92 95  187           
      Gulint  94 93  187           
      Stovint  89 91  180    554      5 
 9   PALIOKAITĖ-ZYKĖ Kristina (1990) 
 Trakai I   Klūpint  92 90  182           
      Gulint  93 96  189           
      Stovint  86 91  177    548      6 
 5   JANCEVIČ Jolanta (1993) 
 Vilnius I   Klūpint  90 85  175           
      Gulint  95 93  188           
      Stovint  92 89  181    544      7 
 25   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
 Šiauliai I   Klūpint  82 91  173           
      Gulint  92 96  188           
      Stovint  91 91  182    543      8 
 6   RAMONAITĖ Greta (2002) 
 Kaunas I   Klūpint  91 89  180           
      Gulint  95 94  189           
      Stovint  85 86  171    540      9 
 13   SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 
 Vilnius I   Klūpint  84 89  173           
      Gulint  91 92  183           
      Stovint  93 86  179    535      10 
 14   DUŠENKO Valerija (2001) 
 Šiauliai I   Klūpint  91 87  178           
      Gulint  91 96  187           
      Stovint  81 83  164    529      11 
 19   VIEDERYTĖ Laura (2001) 
 Biržai I   Klūpint  89 88  177           
      Gulint  87 93  180           
      Stovint  82 89  171    528      12 
 10   RAČKAUSKAITĖ Kornelija (1999) 
 Šiauliai II   Klūpint  87 89  176           
      Gulint  89 90  179           
      Stovint  88 82  170    525      13 
 8   ČIŽAITĖ Miglė (1996) 
 Kaunas I   Klūpint  89 81  170           
      Gulint  89 93  182           
      Stovint  84 78  162    514      14 
 7   JUŠKEVIČIŪTĖ Ema (2001) 
 Šiauliai II   Klūpint  80 74  154           
      Gulint  92 91  183           
      Stovint  89 85  174    511      15 
 22   BONDARENCO Valerija (2005) 
 Biržai I   Klūpint  91 89  180           
      Gulint  91 89  180           
      Stovint  76 75  151    511      16 
 15   AŠAKAITĖ Vilmantė (2002) 
 Biržai I   Klūpint  78 91  169           
      Gulint  88 83  171           
      Stovint  82 88  170    510      17 
 1   SELELIONYTĖ Diana (2002) 
 Kaunas I   Klūpint  89 83  172           
      Gulint  93 90  183           
      Stovint  71 76  147    502      18 
 26   ŠIMKŪNAITĖ Dainora (2003) 
 Alytus II   Klūpint  82 84  166           
      Gulint  90 87  177           
      Stovint  76 77  153    496      19 
 4   PAULAUSKAITĖ Emilija (2001) 
 Šiauliai II   Klūpint  88 87  175           
      Gulint  95 91  186           
      Stovint  68 66  134    495      20 
 21   KRUTOVA Julija (2003) 
 Vilnius II   Klūpint  85 92  177           
      Gulint  91 83  174           
      Stovint  70 71  141    492      21 
 18   PLIAUGAITĖ Agnė (2005) 
 Alytus I   Klūpint  50 88  138           
      Gulint  92 95  187           
      Stovint  78 80  158    483      22 
 3   GAILIŪNAITĖ Agnė (2002) 
 Biržai II   Klūpint  83 77  160           
      Gulint  84 79  163           
      Stovint  73 79  152    475      23 
 24   TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
 Biržai II   Klūpint  75 82  157           
      Gulint  81 84  165           
      Stovint  81 72  153    475      24 
 12   JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
 Kauno raj. I   Klūpint  86 84  170           
      Gulint  86 84  170           
      Stovint  64 66  130    470      25 
 2   KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
 Kaunas II   Klūpint             DNS 
      Gulint             DNS 
      Stovint             DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt