LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  (2019-06-15/06-16)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint - Suaugę

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 616.4 JANCEVIČ Jolanta (1993)[Vilniaus m. SC] 2017-06-04 Baltijos Taurės varžybos 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 13   ČESYNAITĖ Jūratė (1993) 
 Alytus I     98.5 103.0 102.9 103.6 103.1 104.2  615.3      1 
 3   GORNATKEVIČ Karolina (2000) 
 Vilnius I     103.2 101.3 102.5 102.0 99.4 102.0  610.4      2 
 22   KRUTOVA Julija (2003) 
 Vilnius II     100.4 101.7 102.6 98.8 100.0 102.3  605.8      3 
 21   PALIOKAITĖ-ZYKĖ Kristina (1990) 
 Trakai I     96.5 99.4 98.7 99.1 102.0 101.0  596.7      4 
 16   JANCEVIČ Jolanta (1993) 
 Vilnius I     97.6 99.0 99.3 101.1 101.1 94.9  593.0      5 
 31   URBONAITĖ Agnė (2002) 
 Šiauliai I     101.5 94.6 96.6 100.9 98.6 100.2  592.4      6 
 12   BENDORIŪTĖ Felicija (1997) 
 Vilnius I     98.0 99.4 97.7 99.1 98.7 97.9  590.8      7 
 19   RAMONAITĖ Greta (2002) 
 Kaunas I     98.7 100.5 97.2 98.2 99.2 96.2  590.0      8 
 1   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
 Šiauliai I     96.4 99.0 101.0 98.3 95.2 98.8  588.7      9 
 11   ČIŽAITĖ Miglė (1996) 
 Kaunas I     97.7 99.4 97.8 99.6 97.2 96.8  588.5      10 
 15   JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
 Kauno raj. I     100.1 99.9 97.5 93.8 95.4 100.4  587.1      11 
 29   DUŠENKO Valerija (2001) 
 Šiauliai I     97.8 97.4 96.1 97.7 98.0 98.9  585.9      12 
 2   DŽAPBAROVAITĖ Martyna (2000) 
 Alytus I     94.1 98.1 97.0 97.8 96.7 97.9  581.6      13 
 8   VIEDERYTĖ Laura (2001) 
 Biržai I     95.4 97.9 95.1 91.7 97.7 97.6  575.4      14 
 27   PLIAUGAITĖ Agnė (2005) 
 Alytus I     91.1 102.9 98.3 96.1 92.8 93.2  574.4      15 
 17   VITKAUSKAITĖ Klaudija (1998) 
 Šiauliai III     96.9 96.0 92.0 98.5 98.7 91.5  573.6      16 
 10   SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 
 Vilnius II     95.1 99.2 94.6 94.4 93.4 95.1  571.8      17 
 7   ŠIMKŪNAITĖ Dainora (2003) 
 Alytus II     91.1 95.9 92.2 99.3 96.3 96.9  571.7      18 
 25   PAULAUSKAITĖ Emilija (2001) 
 Šiauliai II     89.6 98.1 100.4 95.2 96.1 90.2  569.6      19 
 20   RAČKAUSKAITĖ Kornelija (1999) 
 Šiauliai II     97.5 91.0 97.5 91.2 95.4 96.3  568.9      20 
 5   JUŠKEVIČIŪTĖ Ema (2001) 
 Šiauliai II     95.0 93.8 90.4 91.9 91.8 96.0  558.9      21 
 6   SELELIONYTĖ Diana (2002) 
 Kaunas I     86.9 98.5 94.9 100.7 81.0 94.4  556.4      22 
 9   BARTULEVIČIŪTĖ Gabija (2003) 
 Alytus II     93.6 92.5 94.3 94.6 88.1 93.0  556.1      23 
 14   BONDARENCO Valerija (2005) 
 Biržai II     96.9 85.2 92.7 94.6 89.2 93.6  552.2      24 
 4   AŠAKAITĖ Vilmantė (2002) 
 Biržai I     89.5 88.6 87.6 91.6 91.9 97.1  546.3      25 
 23   GAILIŪNAITĖ Agnė (2002) 
 Biržai I     91.8 92.5 89.8 91.3 87.8 85.4  538.6      26 
 28   PUŠINSKAITĖ Loreta (2004) 
 Alytus II     90.3 90.8 86.5 93.5 92.2 84.5  537.8      27 
 18   TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
 Biržai II     87.9 90.1 90.2 91.7 85.5 83.7  529.1      28 
 26   AŠMENAITĖ Gabrielė (2003) 
 Trakai I     88.5 91.8 86.0 84.7 88.1 89.5  528.6      29 
 24   KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
 Kaunas II            DNS 
 30   ŠUKELYTĖ Karolina (1995) 
 Trakai I            DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt