LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis, jaunimo komandinis - asmeninis čempionatas  (2019-06-15/06-16)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint - Suaugę

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 620.4 SPĖČIUS Rimvydas (1966)[VŠĮ SSC] 2016-06-12 Lietuvos komandinis čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 12   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Šiauliai I     98.4 102.0 102.7 101.9 103.8 100.6  609.4      1 
 19   PETKEVIČIUS Rokas (2000) 
 Alytus I     98.8 100.5 100.9 100.6 102.4 101.3  604.5      2 
 8   OSENCOVAS Mykolas (2002) 
 Vilnius I     101.9 102.9 100.2 101.7 99.5 97.4  603.6      3 
 23   KALESNINKAS Airidas (2002) 
 Kaunas II     97.4 101.1 102.8 101.3 100.1 96.3  599.0      4 
 13   KONTRIMAS Rytis (1999) 
 Šiauliai I     98.6 100.7 98.6 98.8 100.0 100.5  597.2      5 
 5   SIMOKAITIS Tomas (1989) 
 Kaunas I     101.5 103.0 98.6 98.4 97.9 96.0  595.4      6 
 3   DEINAROVIČ Daniel (2002) 
 Vilnius I     99.8 98.9 97.3 101.4 100.3 97.1  594.8      7 
 17   PRUNSKUS Evaldas (2002) 
 Biržai I     96.9 96.7 99.7 99.1 100.7 99.0  592.1      8 
 25   ŽALKAUSKAS Teodoras (2003) 
 Kaunas III     99.9 94.5 99.8 102.1 96.7 96.3  589.3      9 
 20   PUODŽIUKYNAS Audrius (1968) 
 Kaunas I     99.6 99.9 98.1 101.3 93.3 96.9  589.1      10 
 4   KLIMOVAS Viktoras (1991) 
 Kaunas II     95.5 95.6 97.7 100.5 98.8 95.3  583.4      11 
 11   MEDIŠAUSKAS Matas (2004) 
 Šiauliai I     98.9 95.0 97.7 97.9 96.5 96.4  582.4      12 
 21   ALBAVIČIUS Ignas (2001) 
 Alytus I     99.5 100.0 96.7 89.4 99.1 97.5  582.2      13 
 6   REMENČIUS Deimantas (2003) 
 Kaunas II     99.1 95.1 96.3 99.1 95.8 94.2  579.6      14 
 7   MICĖ Jonas (2003) 
 Kaunas III     96.1 98.4 99.1 93.5 98.4 92.5  578.0      15 
 27   BUKLERIS Nojus (2001) 
 Alytus I     98.4 97.5 97.3 96.5 94.1 93.2  577.0      16 
 16   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 Kaunas IV     96.7 96.6 96.7 91.8 98.3 92.7  572.8      17 
 2   JANULIN Otto (2000) 
 Vilnius II     89.6 97.4 99.0 90.2 97.0 98.7  571.9      18 
 18   GEGUŽIS Gabrielius (1997) 
 Kaunas I     97.4 93.1 96.8 92.5 91.8 96.6  568.2      19 
 24   NARKEVIČIUS Faustas (2002) 
 Vilnius II     97.7 93.8 93.3 92.0 91.6 95.9  564.3      20 
 26   JUKNEVIČIUS Dovydas (2000) 
 Šiauliai II     95.5 97.6 95.0 90.8 94.1 91.3  564.3      21 
 15   ZELIANIUS Rokas (2001) 
 Alytus II     97.6 94.3 88.5 91.8 93.6 98.2  564.0      22 
 29   PETNIŪNAS Algirdas (1990) 
 Šiauliai II     92.2 92.3 97.7 91.5 91.2 99.0  563.9      23 
 22   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 Kaunas III     90.1 92.6 94.0 91.2 96.4 98.0  562.3      24 
 14   PINČIUK Dominik (2001) 
 Vilnius II     92.6 91.5 93.4 97.5 94.8 92.1  561.9      25 
 10   LESINAS Martinas (2000) 
 Vilnius I     98.6 93.0 87.7 92.5 96.6 90.0  558.4      26 
 9   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 Biržai I     88.9 90.8 89.6 90.9 96.3 91.8  548.3      27 
 30   BAJORAS Kasparas (2003) 
 Biržai I     86.3 91.3 89.3 94.2 94.3 92.7  548.1      28 
 1   KLIMAS Danielius (2002) 
 Kaunas IV     96.4 97.3 92.9 89.4 92.2 79.0  547.2      29 
 28   ZAVACKIS Aleksandras (2008) 
 Kaunas IV     83.5 86.8 90.2 88.0 81.2 73.9  503.6      30 
 31   RYBAKOVAS Mindaugas (1999) 
 Kauno raj. I            DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt