LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos vaikų ir jaunučių komandinis asmeninis čempionatas  (2019-05-11/05-11)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

2005 m.g. ir jaun. 2003 m.g. ir jaun.

Nuorodos - Turnyro nuoroda  Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   apvalus   17 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   pasirodantis   17 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   apvalus   19 
  4    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   pasirodantis   19 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Vaikai      20 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      28 
  7    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Vaikai      18 
  8    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      26 
  9    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   apvalus   9 
  10    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Vaikai   pasirodantis   9 
  11    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   apvalus   13 
  12    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - Stovint   Jaunučiai   pasirodantis   13 
  13    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Vaikai      14 
  14    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunučiai      23 
  15    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Vaikai      13 
  16    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunučiai      18 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 Alytaus m. II komanda         7 (1)   7 (1)                                     
 Alytaus m.I komanda   4 (2)   4 (2)   1 (3)   3 (3)   6 (2)   9 (2)         4 (1)   4 (1)   4 (2)   3 (2)   6 (1)   8 (1)   5 (1)   7 (1) 
 Biržų I komanda   7 (1)   6 (1)   3 (3)   5 (3)   8 (1)   5 (3)   7 (1)   4 (3)   2 (2)   3 (2)   5 (1)   5 (1)   4 (2)   7 (3)   4 (2)   5 (2) 
 Kauno m. III komanda                  8 (3)      8 (3)                         
 Kauno m. II komanda   3 (2)   3 (2)   5 (3)   4 (3)   2 (3)   7 (3)   2 (3)   6 (3)         6 (1)   6 (1)      9 (1)      8 (1) 
 Kauno m. I komanda   1 (3)   1 (3)   4 (3)   2 (3)   3 (3)   3 (3)   1 (3)   3 (3)   3 (2)   2 (2)   2 (3)   2 (3)   3 (3)   5 (3)   3 (3)   3 (3) 
 Rokiškio m. I komanda               4 (3)   1 (3)   3 (3)   2 (3)                  2 (3)      2 (3) 
 Rokiškio m. II komanda               9 (1)   6 (3)   8 (1)   7 (3)                         
 Šiaulių m. I komanda               5 (3)   2 (3)   5 (3)   1 (3)               1 (3)   1 (3)   1 (3)   4 (3) 
 Trakų rajono I komanda                                          6 (3)       
 Vilniaus rajono I komanda                                                 
 Vilniaus m.I komanda   2 (3)   2 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3)   4 (3)   4 (3)   5 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3)   2 (3)   3 (3)   2 (3)   1 (3) 
 Vilniaus m.II komanda   5 (3)   5 (3)   6 (3)   6 (3)   7 (1)   10 (2)   6 (1)   9 (2)   5 (1)   5 (1)   3 (3)   4 (3)   5 (2)   4 (3)   6 (1)   6 (2) 
 Vilniaus m.III komanda   6 (3)   7 (3)                                           

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 
 1   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 3   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų raj.(I kom.) 
 4   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 6   Balčiūnas Titas (2006)      Rokiškis (I kom.) 
 7   Barauskas Domantas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 8   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 9   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas (Ikom.) 
 10   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 11   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 12   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 13   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 14   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 15   Budilin Kiril (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 16   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 17   Butkevič Patryk (2004)   J.Jancevič   Vilnius (II kom.) 
 18   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 19   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 20   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 21   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 22   Gaigalas Domantas (2006)      Kaunas (Ikom.) 
 23   Grikis Evaldas (2004)      Biržai (I kom.) 
 24   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 25   Ilgutis Armandas (2007)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 26   Jagminas Baltramiejus (2009)      Vilnius (III kom.) 
 27   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 28   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 29   Jankauskas Hubertas (2006)      Rokiškis (II kom.) 
 30   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Kaunas (Ikom.) 
 31   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus m.(I kom.) 
 32   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IIkom.) 
 33   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 34   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 35   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 36   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 37   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 38   Kiseliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 39   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 40   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 41   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 42   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 43   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 44   Kudirka Justas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus m.(I kom.) 
 45   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 46   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Kaunas (Ikom.) 
 47   Lancova Jekaterina (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 48   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 49   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 50   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 51   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas (Ikom.) 
 52   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kaunas (IIkom.) 
 53   Lungys Rytis (2005)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 54   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 55   Masiulianec Teodor (2008)      Vilnius (III kom.) 
 56   Mazuras Benediktas (2007)      Vilnius (III kom.) 
 57   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 58   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 59   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 60   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas (Ikom.) 
 61   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 62   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 63   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 64   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 65   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 66   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 67   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Kaunas (Ikom.) 
 68   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 69   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 70   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 71   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 72   Pliuskevičius Vaidas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 73   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 74   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 75   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas (Ikom.) 
 76   Riškovaitė Aurika (2005)      Vilnius (II kom.) 
 77   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 78   Šaltytė Deimena (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 79   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 80   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 81   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 82   Šeliauskas Eividas (2006)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 83   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 84   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 85   Stankevičius Danielius (2004)      Vilnius (I kom.) 
 86   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 87   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 88   Traskauskaitė Ramunė (2003)   V.Stukas   Trakų raj.(I kom.) 
 89   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 90   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Kaunas (IIkom.) 
 91   Valiulis Edvinas (2005)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 92   Venskutonytė Agnė (2003)   V.Stukas   Trakų raj.(I kom.) 
 93   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 94   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytaus m.(I kom.) 
 95   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilnius (I kom.) 
 96   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 97   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 98   Zavackis Aleksandras (2008)      Kaunas (IIkom.) 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt