LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  (2019-01-18/01-19)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Varžybas vykdo LŠSS

Nuorodos - Nuostatai  

Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint - Jauniai

Rungties rezultatai          Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 625.4 ČESYNAITĖ Jūratė (1993)[Alytaus SRC] 2018-11-26 Bialystoko taurė 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4  5  6   Viso   Pastaba   Vieta 
 18   JANČIULEVIČIŪTĖ Justina (2002) 
 Kauno raj.(I kom.)     96.0 96.0 99.0 96.0  387.0      1 
 21   SEMIONOVAITĖ Aleksandra (2001) 
 Vilnius (I kom.)     99.0 98.0 94.0 92.0  383.0      2 
 20   RAMONAITĖ Greta (2002) 
 Kaunas (Ikom.)     95.0 97.0 93.0 97.0  382.0      3 
 9   MEKIONYTĖ Justina (2003) 
 Kaunas (Ikom.)     92.0 95.0 94.0 98.0  379.0      4 
 29   VIEDERYTĖ Laura (2001) 
 Biržai (I kom.)     95.0 97.0 93.0 93.0  378.0      5 
 43   DUŠENKO Valerija (2001) 
 Šiauliai(II kom.)     96.0 93.0 96.0 90.0  375.0      6 
 44   LUKAŠAVIČIŪTĖ Gabrielė (2001) 
 Šiauliai(II kom.)     92.0 92.0 91.0 95.0  370.0      7 
 22   KRUTOVA Julija (2003) 
 Vilnius (I kom.)     94.0 92.0 91.0 93.0  370.0      8 
 42   URBONAITĖ Agnė (2002) 
 Šiauliai(II kom.)     90.0 93.0 97.0 90.0  370.0      9 
 41   PAULAUSKAITĖ Emilija (2001) 
 Šiauliai (I kom.)     91.0 95.0 91.0 89.0  366.0      10 
 12   SELELIONYTĖ Diana (2002) 
 Kaunas (Ikom.)     90.0 91.0 88.0 92.0  361.0      11 
 30   TAMAŠAUSKAITĖ Gabrielė (2005) 
 Biržai (II kom.)     86.0 91.0 92.0 91.0  360.0      12 
 27   AŠAKAITĖ Vilmantė (2002) 
 Biržai (I kom.)     85.0 92.0 88.0 92.0  357.0      13 
 28   GAILIŪNAITĖ Agnė (2002) 
 Biržai (I kom.)     90.0 90.0 90.0 83.0  353.0      14 
 33   PLIAUGAITĖ Agnė (2005) 
 Alytus (I kom.)     86.0 89.0 85.0 91.0  351.0      15 
 31   ŠIMKŪNAITĖ Dainora (2003) 
 Alytus (I kom.)     78.0 94.0 85.0 91.0  348.0      16 
 3   GIEDRYTĖ Greta (2002) 
 Rokiškis (I kom.)     84.0 83.0 86.0 90.0  343.0      17 
 35   JANČIAUSKAITĖ Simona (2002) 
 Alytus (II kom.)     85.0 89.0 79.0 90.0  343.0      18 
 23   LIPNEVIČ Emilija (2004) 
 Vilnius (I kom.)     84.0 87.0 83.0 89.0  343.0      19 
 15   SELELIONYTĖ Deimantė (2005) 
 Kaunas (IIkom.)     77.0 87.0 87.0 88.0  339.0      20 
 45   LEVANAITYTĖ Ūla (2002) 
 Šiauliai (I kom.)     83.0 83.0 88.0 84.0  338.0      21 
 25   BOLDYREVA Diana (2005) 
 Vilnius (II kom.)     80.0 91.0 89.0 77.0  337.0      22 
 11   EZERSKAITĖ Alvita (2002) 
 Rokiškis (I kom.)     83.0 86.0 86.0 80.0  335.0      23 
 17   SELELIONYTĖ Gabija (2005) 
 Kaunas (IIkom.)     82.0 87.0 84.0 81.0  334.0      24 
 32   MORKŪNAITĖ Rita (2004) 
 Alytus (I kom.)     89.0 83.0 77.0 83.0  332.0      25 
 19   KUNICKAITĖ Heidė (2006) 
 Kaunas (IIkom.)     83.0 79.0 86.0 83.0  331.0      26 
 6   JASIŪNAITĖ Rita (2001) 
 Rokiškis (II kom.)     80.0 84.0 80.0 85.0  329.0      27 
 5   STEPONAITĖ Gabija (2003) 
 Rokiškis (I kom.)     78.0 85.0 83.0 82.0  328.0      28 
 4   MICKYTĖ Gustė (2004) 
 Rokiškis (II kom.)     80.0 80.0 85.0 77.0  322.0      29 
 2   TAMOŠAITYTĖ Vaiva (2002) 
 Kauno raj.(I kom.)     71.0 76.0 88.0 85.0  320.0      30 
 7   NAUJOKAITĖ Indrė (2002) 
 Kauno raj.(I kom.)     79.0 78.0 80.0 83.0  320.0      31 
 26   RYNKEVIČ Gabriela (2005) 
 Vilnius (II kom.)     87.0 77.0 81.0 75.0  320.0      32 
 24   BINGELYTĖ Sabina (2004) 
 Vilnius (II kom.)     77.0 77.0 79.0 83.0  316.0      33 
 36   KRUČKAITĖ Samanta (2005) 
 Alytus (II kom.)     76.0 80.0 74.0 81.0  311.0      34 
 34   PUŠINSKAITĖ Loreta (2004) 
 Alytus (II kom.)     71.0 74.0 75.0 82.0  302.0      35 
 14   ŽILIONYTĖ Akvilė (2002) 
 Trakų raj.(I kom.)     73.0 72.0 75.0 81.0  301.0      36 
 39   ZORUBAITĖ Liepa (2006) 
 Alytus (III kom.)     80.0 75.0 71.0 72.0  298.0      37 
 40   ČEPLIAUSKAITĖ Armantė (2001) 
 Šiauliai (I kom.)     76.0 71.0 70.0 80.0  297.0      38 
 37   MASIONYTĖ Daniela (2006) 
 Alytus (III kom.)     74.0 74.0 75.0 70.0  293.0      39 
 38   PŪDYMAITYTĖ Augustė (2006) 
 Alytus (III kom.)     69.0 81.0 73.0 65.0  288.0      40 
 1   AŠMENAITĖ Gabrielė (2003) 
 Trakų raj.(I kom.)     75.0 72.0 73.0 64.0  284.0      41 
 8   ZURZAITĖ Arneta (2007) 
 Kaunas (IIIkom.)     75.0 60.0 58.0 49.0  242.0      42 
 13   MIŠKINYTĖ Gustė (2007) 
 Kaunas (IIIkom.)     59.0 69.0 55.0 56.0  239.0      43 
 16   ŠIRVINSKAJA Aleksandra (2002) 
 Trakų raj.(II kom.)     67.0 54.0 51.0 66.0  238.0      44 
 46   TOMAŠEVIČ Erika (2005) 
 Vilniaus raj. (I kom.)     58.0 51.0 62.0 60.0  231.0      45 
 10   BIELSKYTĖ Dovilė (2002) 
 Trakų raj.(I kom.)     62.0 41.0 55.0 63.0  221.0      46 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt