LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių komandinis-asmeninis čempionatas  (2019-01-18/01-19)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Varžybas vykdo LŠSS

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      45 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      54 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      35 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai      46 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus m.I komanda   3 (3)   6 (3)   3 (3)   5 (3) 
 Alytaus m.II komanda   13 (2)   12 (3)   5 (3)   11 (3) 
 Alytaus m.III komanda         13 (1)   12 (3) 
 Biržų I komanda   5 (3)   3 (3)   6 (3)   4 (3) 
 Biržų II komanda   16 (1)   18 (1)      16 (1) 
 Kauno m. III komanda   6 (3)   9 (3)   8 (3)   15 (2) 
 Kauno m. II komanda   4 (3)   4 (3)   4 (3)   8 (3) 
 Kauno m. I komanda   2 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Kauno m. IV komanda   10 (3)   10 (3)   9 (3)    
 Kauno m. VII komanda   18 (1)          
 Kauno m. VI komanda   11 (3)   17 (4)       
 Kauno m. V komanda   8 (3)   14 (3)       
 Kauno rajono I komanda   15 (1)   13 (3)   14 (1)   6 (3) 
 Kauno rajono II komanda      19 (1)       
 Raseinių komanda   14 (1)      11 (2)    
 Rokiškio I komanda      8 (3)      7 (3) 
 Rokiškio II komanda      11 (3)      14 (2) 
 Šiaulių I komanda      5 (3)      9 (3) 
 Šiaulių II komanda            2 (3) 
 Trakų rajono KKSC I komanda            13 (3) 
 Trakų rajono KKSC II komanda            17 (1) 
 Vilniaus rajono I komanda      15 (3)   7 (3)   18 (1) 
 Vilniaus rajono II komanda             
 Vilniaus m.I komanda   1 (3)   1 (3)   2 (3)   3 (3) 
 Vilniaus m.II komanda   7 (5)   7 (3)   10 (3)   10 (3) 
 Vilniaus m.III komanda   9 (3)   16 (3)   12 (1)    
 Vilniaus m.IV komanda   12 (3)          
 Vilniaus m.V komanda   17 (1)          

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Kaunas (Vkom.) 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno raj.(I kom.) 
 3   Albavičius Ignas (2001)      Alytus (I kom.) 
 4   Ancutaitė Deimantė (2006)   V.Karandienė   Kaunas (IIIkom.) 
 5   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 6   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus (I kom.) 
 7   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 8   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų raj.(I kom.) 
 9   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 10   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 11   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytus (II kom.) 
 12   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 13   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai 
 14   Bielskytė Dovilė (2002)   V.Stukas   Trakų raj.(I kom.) 
 15   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 16   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 17   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (IIIkom.) 
 18   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus (I kom.) 
 19   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 20   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 21   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytus (II kom.) 
 22   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Kaunas (Ikom.) 
 23   Budilin Kiril (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (V kom.) 
 24   Budreika Ignas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 25   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 26   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus (I kom.) 
 27   Butkevič Patryk (2004)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (I kom.) 
 28   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 29   Čepliauskaitė Armantė (2001)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 30   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytus (II kom.) 
 31   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai (I kom.) 
 32   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 33   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 34   Dilba Rytis (2002)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 35   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 36   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai(II kom.) 
 37   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus (I kom.) 
 38   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytus (II kom.) 
 39   Ezerskaitė Alvita (2002)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 40   Frercks Lukas (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj.(II kom.) 
 41   Gaigalas Domantas (2006)      Kaunas (Vkom.) 
 42   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 43   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Kaunas (IVkom.) 
 44   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IIIkom.) 
 45   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 46   Giedrytė Greta (2002)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 47   Gornatkevič Sabina (2003)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (I kom.) 
 48   Gover Karolina (2001)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (I kom.) 
 49   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilnius (II kom.) 
 50   Grikis Evaldas (2004)      Biržai (I kom.) 
 51   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 52   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytus (II kom.) 
 53   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IVkom.) 
 54   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kauno raj.(I kom.) 
 55   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 56   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytus (II kom.) 
 57   Jaščemskas Martynas (2006)      Kaunas (IVkom.) 
 58   Jasiūnaitė Rita (2001)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 59   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Kaunas (Ikom.) 
 60   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytus (I kom.) 
 61   Jocius Povilas (2001)      Kaunas (Ikom.) 
 62   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IIIkom.) 
 63   Jucius Erikas (2008)   T.Klimova   Kaunas (VIkom.) 
 64   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas (Ikom.) 
 65   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytus (I kom.) 
 66   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 67   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 68   Kavaliauskaitė Agnė (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IVkom.) 
 69   Kazlauskas Ainis (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus (II kom.) 
 70   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 71   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 72   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno raj.(I kom.) 
 73   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas (IIIkom.) 
 74   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   Vilnius (IV kom.) 
 75   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Kaunas (VIkom.) 
 76   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (IV kom.) 
 77   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus (II kom.) 
 78   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 79   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 80   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Kaunas (IIkom.) 
 81   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseiniai 
 82   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržai (II kom.) 
 83   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 84   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius (III kom.) 
 85   Levanaitytė Ūla (2002)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 86   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas (Vkom.) 
 87   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 88   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 89   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai(II kom.) 
 90   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kaunas (Vkom.) 
 91   Mahnushevskyi Erik (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 92   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas (Ikom.) 
 93   Malinauskaitė Martyna (2003)      Raseiniai 
 94   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 95   Markovska Viktorija (2002)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (I kom.) 
 96   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Kaunas (IIIkom.) 
 97   Masionytė Daniela (2006)      Alytus (III kom.) 
 98   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 99   Meilus Karolis (2006)      Kaunas (VIkom.) 
 100   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 101   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas (IIIkom.) 
 102   Mickevičius Povilas (2006)      Kaunas (IIIkom.) 
 103   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 104   Mikalauskas Andrius (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Vkom.) 
 105   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 106   Miškinis Kristupas (2003)   V.Karandienė   Kaunas (VIIkom.) 
 107   Miškinytė Gustė (2007)      Kaunas (IIIkom.) 
 108   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytus (I kom.) 
 109   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 110   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis (II kom.) 
 111   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 112   Naujokaitė Indrė (2002)      Kauno raj.(I kom.) 
 113   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytus (II kom.) 
 114   Nikitinas Valdemaras (2004)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (I kom.) 
 115   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus (II kom.) 
 116   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 117   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 118   Paknys Laurynas (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (VIkom.) 
 119   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 120   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 121   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Kaunas (IIkom.) 
 122   Pavilonis Augustinas (2007)   T.Klimova   Kaunas (VIkom.) 
 123   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius (II kom.) 
 124   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 125   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 126   Pivoriūnas Ignas (2001)      Kaunas (Vkom.) 
 127   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai (I kom.) 
 128   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus (I kom.) 
 129   Pranskūnas Herkus (2006)      Kaunas (IIkom.) 
 130   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 131   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 132   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytus (III kom.) 
 133   Pušaitė Samanta (2007)      Kaunas (IVkom.) 
 134   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytus (II kom.) 
 135   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno raj.(I kom.) 
 136   Rakutis Tomas (2001)      Vilnius (II kom.) 
 137   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas (Ikom.) 
 138   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 139   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas (IIkom.) 
 140   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   Vilnius (II kom.) 
 141   Sarulytė Adrija (2003)   R.Masalskytė   Kaunas (IIIkom.) 
 142   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 143   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 144   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas (IIkom.) 
 145   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius (I kom.) 
 146   Šimaitis Mantas (2006)      Kaunas (IVkom.) 
 147   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus (I kom.) 
 148   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius (IV kom.) 
 149   Širvinskaja Aleksandra (2002)   V.Stukas   Trakų raj.(II kom.) 
 150   Stankevičius Danielius (2004)      Vilnius (II kom.) 
 151   Steponaitė Gabija (2003)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 152   Steponavičiūtė Erika (2004)      Vilnius (II kom.) 
 153   Stravinskaitė Meda (2006)      Kaunas (IVkom.) 
 154   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai (II kom.) 
 155   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius (I kom.) 
 156   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (II kom.) 
 157   Tamošaitytė Vaiva (2002)      Kauno raj.(I kom.) 
 158   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius (III kom.) 
 159   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (I kom.) 
 160   Truskaitė Taja (2007)      Alytus (III kom.) 
 161   Ukvalbergas Augustas (2006)      Kaunas (VIkom.) 
 162   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai(II kom.) 
 163   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 164   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IIkom.) 
 165   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Kaunas (IVkom.) 
 166   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus (I kom.) 
 167   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškis (I kom.) 
 168   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas (IIkom.) 
 169   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Biržai (I kom.) 
 170   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 171   Zagorski Dominik (2004)   J.Jancevič   Vilniaus raj. (I kom.) 
 172   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   Kaunas (Ikom.) 
 173   Zavackis Aleksandras (2008)      Kaunas (VIkom.) 
 174   Zelianius Rokas (2001)      Alytus (I kom.) 
 175   Žiedelis Tomas (2006)      Kaunas (IVkom.) 
 176   Žilionytė Akvilė (2002)   V.Stukas   Trakų raj.(I kom.) 
 177   Zorubaitė Liepa (2006)   A.Dženkaitytė   Alytus (III kom.) 
 178   Žukovas Rytis (2004)      Kauno raj.(I kom.) 
 179   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Kaunas (IIkom.) 
 180   Zurzaitė Arneta (2007)   T.Klimova   Kaunas (IIIkom.) 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt