LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus m. Mero taurė  (2019-02-15/02-17)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   20 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2004 m.g. ir jaunesni   21 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m.g. ir vyresni   17 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m.g. ir vyresni   14 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   18 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2004 m.g. ir jaunesni   29 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m.g. ir vyresni   13 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   10 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2004 m.g. ir jaunesni   16 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m.g. ir vyresni   9 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   17 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2004 m.g. ir jaunesni   15 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 3   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 4   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 5   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 6   Ancutaitė Deimantė (2006)   V.Karandienė   Gaja SM 
 7   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 8   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 9   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 10   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 11   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 12   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 13   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 14   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 15   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 16   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 17   Bernatavičius Domas (2003)      Alytaus SRC 
 18   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 19   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 20   Bilskis Domantas (2004)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 21   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 22   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 23   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 24   Braslauskaitė Rugilė (2002)      SK Tempas 
 25   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 26   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 27   Budilin Kiril (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 28   Budreika Ignas (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 29   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 30   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 31   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 32   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 33   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 34   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 35   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 36   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 37   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 38   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 39   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 40   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 41   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 42   Ezerskaitė Alvita (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 43   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 44   Garokovskis Danielius (2002)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 45   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 46   Giedrytė Greta (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 47   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 48   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 49   Grigėnas Giedrius (2001)      VŠĮ SSC 
 50   Ivanauskas Andrius (1974)       
 51   Jakubauskas Tomas (1974)      IRL   
 52   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 53   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 54   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 55   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 56   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 57   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 58   Jaščemskas Martynas (2006)      Gaja SM 
 59   Jasiūnaitė Rita (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 60   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 61   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus SRC 
 62   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus SRC 
 63   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 64   Jokubauskaitė Rugilė (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 65   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 66   Jucius Erikas (2008)   T.Klimova   Gaja SM 
 67   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 68   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 69   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 70   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 71   Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 72   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 73   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 74   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 75   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Skardis 
 76   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Skardis 
 77   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 78   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Gaja SM 
 79   Koregaitė Gabija (2008)      Gaja SM 
 80   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 81   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 82   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 83   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 84   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 85   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 86   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 87   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 88   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 89   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 90   Latauskas Ugnius (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 91   Levinskas Gytis (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 92   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 93   Liškauskienė Virginija (1968)      Skardis 
 94   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 95   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 96   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 97   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 98   Mahnushevskyi Erik (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 99   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 100   Mankė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 101   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 102   Martinaitis Tomas (2005)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 103   Matažinskas Naglis (2004)      Alytaus SRC 
 104   Meilus Karolis (2006)      Gaja SM 
 105   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 106   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 107   Mickevičius Povilas (2006)      Gaja SM 
 108   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 109   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 110   Mikalauskas Andrius (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 111   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 112   Miliauskaitė Deimantė (2002)      Alytaus SRC 
 113   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 114   Miškinytė Gustė (2007)      Gaja SM 
 115   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 116   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 117   Mulevičienė Gražina (1946)   A.Strazdas   Kauno SŠK 
 118   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 119   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytaus SRC 
 120   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 121   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 122   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 123   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Gaja SM 
 124   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 125   Pauliukevičius Vidmantas (1975)       
 126   Pavilonis Augustinas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 127   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytaus SRC 
 128   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 129   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 130   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 131   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 132   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 133   Petrošiūtė Austėja (2003)      SK Tempas 
 134   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 135   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 136   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 137   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 138   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 139   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 140   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 141   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 142   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 143   Pušaitė Samanta (2007)      Gaja SM 
 144   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 145   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 146   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 147   Radzevičius Kasparas (2008)      Gaja SM 
 148   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus SRC 
 149   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 150   Rakutis Tomas (2001)      VŠĮ SSC 
 151   Ramanauskaitė Agnė (1983)      Gaja SM 
 152   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 153   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 154   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 155   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 156   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 157   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno r. SM 
 158   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 159   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 160   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 161   Šimaitis Mantas (2006)      Gaja SM 
 162   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 163   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 164   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 165   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 166   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 167   Stravinskaitė Meda (2006)      Gaja SM 
 168   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 169   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 170   Sukačiov Edgar (2006)      SK Tempas 
 171   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 172   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 173   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 174   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 175   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus SRC 
 176   Ukvalbergas Augustas (2006)      Gaja SM 
 177   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 178   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 179   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 180   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Gaja SM 
 181   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 182   Vaitekūnas Antanas (1942)       
 183   Vaitekūnas Arvydas (1991)      VŠĮ SSC 
 184   Vaitekūnienė Jurgita (1982)      Raseinių ŠK 
 185   Vaivada Edvinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 186   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 187   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 188   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 189   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 190   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 191   Vladičkaitė Aistė (2002)   R.Paukšto   SK Tempas 
 192   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 193   Žalkauskas Teodoras (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 194   Zavackis Aleksandras (2008)      Gaja SM 
 195   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 196   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 197   Žiedelis Tomas (2006)      Gaja SM 
 198   Zorubaitė Liepa (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 199   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Pauliukevičienė   Gaja SM 
 200   Zurzaitė Arneta (2007)      Gaja SM 
 Nuostatai
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt