LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Alytaus m. Mero taurė  (2019-02-15/02-17)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   20 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2004 m.g. ir jaunesni   21 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m.g. ir vyresni   17 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m.g. ir vyresni   14 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   18 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2004 m.g. ir jaunesni   29 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m.g. ir vyresni   13 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   10 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2004 m.g. ir jaunesni   16 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   2000 m.g. ir vyresni   9 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   2001-2003 m.g.   17 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2004 m.g. ir jaunesni   15 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 3   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 4   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 5   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 6   Ancutaitė Deimantė (2006)   V.Karandienė   Gaja SM 
 7   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 8   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 9   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 10   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 11   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 12   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 13   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 14   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 15   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus SRC 
 16   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 17   Bernatavičius Domas (2003)      Alytaus SRC 
 18   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 19   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 20   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 21   Biržinis Lukas (2006)      Gaja SM 
 22   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 23   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 24   Braslauskaitė Rugilė (2002)      SK Tempas 
 25   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytaus SRC 
 26   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 27   Budilin Kiril (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 28   Budreika Ignas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 29   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus m. SC 
 30   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 31   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 32   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 33   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 34   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytaus SRC 
 35   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 36   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 37   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 38   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 39   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 40   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 41   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 42   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 43   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškio KKSC 
 44   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 45   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 46   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 47   Giedrytė Greta (2002)      Rokiškio KKSC 
 48   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 49   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 50   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus m. SC 
 51   Ivanauskas Andrius (1974)       
 52   Jakubauskas Tomas (1974)      IRL   
 53   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 54   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 55   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 56   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 57   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškio KKSC 
 58   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 59   Jasiūnaitė Rita (2001)      Rokiškio KKSC 
 60   Jasukaitytė Patricija (2005)      Gaja SM 
 61   Jaščemskas Martynas (2006)      Gaja SM 
 62   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 63   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus SRC 
 64   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 65   Jokubauskaitė Rugilė (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 66   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 67   Jucius Erikas (2008)   T.Klimova   Gaja SM 
 68   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 69   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 70   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 71   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 72   Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 73   Kemėšis Laurynas (2002)      Vilniaus m. SC 
 74   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 75   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 76   Klimova Tatjana (1962)   G.Mulevičienė   Kauno SŠK 
 77   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 78   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 79   Korega Simonas (2005)      Kauno SŠK 
 80   Koregaitė Gabija (2008)      Gaja SM 
 81   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 82   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 83   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 84   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 85   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 86   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 87   Kunickaitė Heidė (2006)      Gaja SM 
 88   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 89   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 90   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržų KKSC 
 91   Latauskas Ugnius (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 92   Levinskas Gytis (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 93   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 94   Liškauskienė Virginija (1968)       
 95   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 96   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 97   Lukošius Aurimas (2007)      Gaja SM 
 98   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 99   Mahnushevskyi Erik (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 100   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 101   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 102   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 103   Matažinskas Naglis (2004)      Alytaus SRC 
 104   Meilus Karolis (2006)      Gaja SM 
 105   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 106   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 107   Mickevičius Povilas (2006)      Gaja SM 
 108   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 109   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 110   Mikalauskas Andrius (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 111   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 112   Miliauskaitė Deimantė (2003)      Alytaus SRC 
 113   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 114   Miškinytė Gustė (2007)      Gaja SM 
 115   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 116   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 117   Mulevičienė Gražina (1946)   A.Strazdas   Kauno SŠK 
 118   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 119   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytaus SRC 
 120   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 121   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 122   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 123   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Gaja SM 
 124   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 125   Pauliukevičius Vidmantas (1975)       
 126   Pavilonis Augustinas (2007)      Gaja SM 
 127   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytaus SRC 
 128   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 129   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 130   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 131   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 132   Petrauskas Majus (2006)      Gaja SM 
 133   Petrošiūtė Austėja (2003)      SK Tempas 
 134   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SM Dubysa 
 135   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 136   Polivoda Ela (2003)      Vilniaus m. SC 
 137   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 138   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 139   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 140   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 141   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 142   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 143   Pušaitė Samanta (2007)      Gaja SM 
 144   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 145   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 146   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 147   Radzevičius Kasparas (2008)      Gaja SM 
 148   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus SRC 
 149   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 150   Rakutis Tomas (2001)      Vilniaus m. SC 
 151   Ramanauskaitė Agnė (1983)      Gaja SM 
 152   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 153   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 154   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 155   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 156   Remenčius Deimantas (2003)      Gaja SM 
 157   Rukšėnas Martynas (2004)      Kauno r. SM 
 158   Selelionytė Deimantė (2005)      Gaja SM 
 159   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 160   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 161   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 162   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 163   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 164   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 165   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 166   Stravinskaitė Meda (2006)      Gaja SM 
 167   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 168   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 169   Sukačiov Edgar (2006)      SK Tempas 
 170   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 171   Šimaitis Mantas (2006)      Gaja SM 
 172   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 173   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 174   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 175   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus SRC 
 176   Ukvalbergas Augustas (2006)      Gaja SM 
 177   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 178   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 179   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 180   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Gaja SM 
 181   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 182   Vaitekūnas Antanas (1942)       
 183   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus m. SC 
 184   Vaitekūnienė Jurgita (1982)      Raseinių ŠK 
 185   Vaivada Edvinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 186   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 187   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 188   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 189   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 190   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 191   Vladičkaitė Aistė (2002)   R.Paukšto   SK Tempas 
 192   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 193   Zavackis Aleksandras (2008)      Gaja SM 
 194   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 195   Zorubaitė Liepa (2006)      Alytaus SRC 
 196   Zurzaitė Arneta (2007)      Gaja SM 
 197   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 198   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 199   Žiedelis Tomas (2006)      Gaja SM 
 200   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 Nuostatai
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt