LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis-asmeninis čempionatas  (2019-03-09/03-10)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Vyr. teisėjas Juozas Budrys.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      38 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      39 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      35 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      43 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus r.      11 (3)      14 (2) 
 Alytus I   2 (3)   3 (3)   4 (3)   5 (3) 
 Alytus II   12 (3)   9 (3)   6 (3)   7 (3) 
 Biržai   4 (3)   5 (3)   8 (3)   4 (3) 
 Biržai-Vilnius   8 (3)          
 Kaunas I   1 (3)   1 (3)   2 (3)   2 (3) 
 Kaunas II   5 (3)   8 (4)   5 (3)   10 (3) 
 Kaunas III   9 (3)          
 Kaunas-Kauno r.   11 (2)          
 Kauno r.      10 (3)   11 (1)   13 (2) 
 Klaipėda      12 (3)      9 (3) 
 Klaipėdos r.            16 (2) 
 Raseiniai   6 (3)      3 (3)    
 Rokiškis      7 (3)      8 (3) 
 Šiauliai      4 (3)      3 (3) 
 Šiaulių r.            12 (3) 
 Trakai            15 (1) 
 Vilniaus r.   10 (4)      10 (3)   6 (3) 
 Vilnius I   3 (3)   2 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Vilnius II   7 (3)   6 (3)   7 (3)   11 (3) 
 Vilnius III         9 (4)    

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseiniai 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. 
 3   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 4   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus r. 
 5   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 6   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 7   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 8   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakai 
 9   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 10   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius I 
 11   Barzdžius Linas (2005)      Alytus II 
 12   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 13   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai 
 14   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 15   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas I 
 16   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 17   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 18   Boldyreva Diana (2005)      Vilniaus r. 
 19   Braslauskaitė Rugilė (2002)      Klaipėda 
 20   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 21   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai 
 22   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytus II 
 23   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Kaunas I 
 24   Budreika Ignas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 25   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius II 
 26   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 27   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kaunas-Kauno r. 
 28   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai 
 29   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė    
 30   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilnius II 
 31   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 32   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 33   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai 
 34   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus I 
 35   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 36   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytus II 
 37   Ezerskaitė Alvita (2002)      Rokiškis 
 38   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 39   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė    
 40   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas I 
 41   Giedrytė Greta (2002)      Rokiškis 
 42   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 43   Gornatkevič Sabina (2003)   J.Jancevič   Vilniaus r. 
 44   Gover Karolina (2001)   J.Jancevič   Vilniaus r. 
 45   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilnius II 
 46   Grikis Evaldas (2004)      Biržai-Vilnius 
 47   Jackūnas Alanas (2005)      Klaipėda 
 48   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 49   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 50   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė    
 51   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškis 
 52   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 53   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 54   Jasiūnaitė Rita (2001)      Rokiškis 
 55   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kaunas II 
 56   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytus I 
 57   Jocius Povilas (2001)       
 58   Jokubauskaitė Rugilė (2003)   L.Stankevičienė   Kauno r. 
 59   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kaunas III 
 60   Jugaj Sofija (2005)   R.Paukšto   Klaipėdos r. 
 61   Jugaj Viktorija (2003)   R.Paukšto   Klaipėda 
 62   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas   Šiaulių r. 
 63   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 64   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytus I 
 65   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 66   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 67   Kemėšis Laurynas (2002)      Biržai-Vilnius 
 68   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržai 
 69   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. 
 70   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kaunas II 
 71   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 72   Klevinskas Gustas (1999)      Kaunas II 
 73   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 74   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus r. 
 75   Krutova Julija (2003)      Vilnius I 
 76   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis 
 77   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseiniai 
 78   Kunickaitė Heidė (2006)      Kaunas II 
 79   Lapienis Dominykas (2004)      Biržai-Vilnius 
 80   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai 
 81   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 82   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai 
 83   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 84   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 85   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 86   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 87   Markovska Viktorija (2002)   J.Jancevič   Vilniaus r. 
 88   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 89   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 90   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas II 
 91   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 92   Miliauskaitė Deimantė (2003)      Alytus I 
 93   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 94   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 95   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilnius II 
 96   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytus II 
 97   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 98   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 99   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Kaunas II 
 100   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytaus r. 
 101   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 102   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 103   Petrauskas Majus (2006)      Kaunas II 
 104   Petrošiūtė Austėja (2003)      Klaipėda 
 105   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilnius II 
 106   Pivoriūnas Ignas (2001)      Kaunas-Kauno r. 
 107   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai 
 108   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 109   Plukytė Emilija (2005)      Vilnius III 
 110   Polivoda Ela (2003)      Vilnius III 
 111   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 112   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 113   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai 
 114   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 115   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 116   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus r. 
 117   Rakutis Tomas (2001)      Vilnius II 
 118   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 119   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 120   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 121   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 122   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas II 
 123   Rynkievič Gabrielė (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 124   Rukšėnas Martynas (2004)      Kauno r. 
 125   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas II 
 126   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 127   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 128   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I 
 129   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 130   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 131   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytus I 
 132   Stankevičiūtė Ieva (2001)   M.Bakas   Šiaulių r. 
 133   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė    
 134   Subotovič Inesa (2004)   J.Jancevič   Vilnius II 
 135   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 136   Sukačiov Edgar (2006)      Klaipėda 
 137   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Kaunas II 
 138   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus II 
 139   Tamavičius Aringas (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 140   Ukalovič Joris (2005)   R.Paukšto   Klaipėda 
 141   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiaulių r. 
 142   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 143   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai 
 144   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas III 
 145   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 146   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 147   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškis 
 148   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas III 
 149   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai 
 150   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 151   Vladičkaitė Aistė (2002)   R.Paukšto   Klaipėdos r. 
 152   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. 
 153   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus r. 
 154   Žalkauskas Teodoras (2003)       
 155   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė    
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt