LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos taurė  (2018-11-16/11-17)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni   14 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2001 m.   17 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2002 m. ir jaunesni   32 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni   9 
  5    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2001 m.   15 
  6    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2002 m. ir jaunesni   48 
  7    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2001 m.   12 
  8    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2002 m. ir jaunesni   24 
  9    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni   9 
  10    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni   10 
  11    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2001 m.   9 
  12    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2002 m. ir jaunesni   33 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 3   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus SRC 
 4   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 5   Ašakaitė Kotryna (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 6   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 7   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 8   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 9   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 10   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Skardis 
 11   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 12   Barniškis Karolis (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 13   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 14   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 15   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 16   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 17   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 18   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 20   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 21   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 22   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 23   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 24   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 25   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 26   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Gaja SM 
 27   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 28   Budilin Kiril (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 29   Budreika Ignas (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 30   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 31   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 32   Būtėnas Titas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 33   Butkevič Patryk (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 34   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 35   Černius Domantas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 36   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 37   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 38   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržų KKSC 
 39   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 40   Dapkevičiūtė Neda (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 41   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 42   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 43   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 44   Drevinskaitė Ieva (2000)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 45   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 46   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 47   Dusevičius Aurimas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 48   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 49   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 50   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 51   Ezerskaitė Alvita (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 52   Gaigalas Domantas (2006)      Gaja SM 
 53   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 54   Galinis Robertas (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 55   Garokovskis Danielius (2002)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 56   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 57   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 58   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Gaja SM 
 59   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 60   Giedrytė Greta (2002)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 61   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 62   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 63   Grigėnas Giedrius (2001)      VŠĮ SSC 
 64   Grikis Evaldas (2004)      Biržų KKSC 
 65   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 66   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 67   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 68   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 69   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 70   Jankūnas Rokas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 71   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 72   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 73   Jasiūnaitė Rita (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 74   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 75   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytaus SRC 
 76   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytaus SRC 
 77   Jocius Povilas (2001)      Gaja SM 
 78   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 79   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 80   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 81   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytaus SRC 
 82   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 83   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 84   Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 85   Kazlauskas Ainis (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 86   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 87   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 88   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. SM 
 89   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 90   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 91   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 92   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 93   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 94   Koščejevas Ramūnas (2002)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 95   Kriūnas Gintautas (1969)   M.Griška   Gaja SM 
 96   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 97   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 98   Krutova Julija (2003)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 99   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 100   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 101   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 102   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 103   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 104   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 105   Latauskas Ugnius (2005)      Alytaus SRC 
 106   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. SM 
 107   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 108   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 109   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 110   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 111   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 112   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 113   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 114   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 115   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 116   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 117   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 118   Maselis Domas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 119   Masionytė Daniela (2006)      Alytaus SRC 
 120   Matažinskas Naglis (2004)      Alytaus SRC 
 121   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 122   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 123   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 124   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 125   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 126   Miškinytė Gustė (2007)      Gaja SM 
 127   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 128   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 129   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 130   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 131   Naujokaitė Indrė (2002)      Kauno r. SM 
 132   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytaus SRC 
 133   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 134   Nikitinas Valdemaras (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 135   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 136   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 137   Ovčinikovas Matas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 138   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 139   Paliokaitė-Zykė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 140   Paškevičius Mantas (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 141   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   SC Dubysa 
 142   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Gaja SM 
 143   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 144   Perminienė Irena (1958)      Raseinių ŠK 
 145   Pėstininkaitė Ūla (2002)      Alytaus SRC 
 146   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 147   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 148   Petrauskas Arnas (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 149   Petrauskas Kornelijus (1998)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 150   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 151   Petrauskienė Rima (1980)   T.Klimova   Skardis 
 152   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 153   Pivoriūnas Ignas (2001)      Gaja SM 
 154   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SC Dubysa 
 155   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 156   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 157   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 158   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 159   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 160   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 161   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 162   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 163   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 164   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 165   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 166   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SC Dubysa 
 167   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 168   Rafanavičius Martynas (2000)      Alytaus SRC 
 169   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 170   Rakutis Tomas (2001)      VŠĮ SSC 
 171   Ramanauskaitė Agnė (1983)      Gaja SM 
 172   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 173   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 174   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 175   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 176   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno r. SM 
 177   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 178   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 179   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 180   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 181   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 182   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 183   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 184   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytaus SRC 
 185   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 186   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 187   Sireika Rokas (2004)      VŠĮ SSC 
 188   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 189   Sodaitis Domantas (1999)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 190   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 191   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 192   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 193   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 194   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 195   Steponaitė Gabija (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 196   Steponavičiūtė Erika (2004)      VŠĮ SSC 
 197   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 198   Subotovič Inesa (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 199   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 200   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 201   Survila Jonas (2001)   M.Griška   Gaja SM 
 202   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 203   Tamošaitytė Vaiva (2002)      Kauno r. SM 
 204   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 205   Truskaitė Taja (2007)      Alytaus SRC 
 206   Ukvalbergas Augustas (2006)      Gaja SM 
 207   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SC Dubysa 
 208   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 209   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 210   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 211   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Gaja SM 
 212   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 213   Vaitekūnas Antanas (1942)       
 214   Vaitekūnas Arvydas (1991)      VŠĮ SSC 
 215   Vaitekūnienė Jurgita (1982)      Raseinių ŠK 
 216   Vaivada Edvinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 217   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 218   Valiulis Lukas (2001)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 219   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 220   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 221   Vidžbelis Rokas (2002)      Alytaus SRC 
 222   Viederytė Laura (2001)   T.Klimova   Gaja SM 
 223   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 224   Zagorski Dominik (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 225   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 226   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 227   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus SRC 
 228   Žiedelis Tomas (2006)      Gaja SM 
 229   Zorubaitė Liepa (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 230   Žukovas Rytis (2004)      Kauno r. SM 
 231   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 232   Žuromskas Kipras (2004)       
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt