LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Baltijos taurė  (2018-06-07/06-10)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Ramūnas Danilevičius.

Nuorodos - Nuostatai  Rezultatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      8 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      6 
  3    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      4 
  4    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      4 
  5    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      4 
  6    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      7 
  7    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      3 
  8    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      6 
  9    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Suaugę      7 
  10    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Suaugę      7 
  11    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      4 
  12    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas      4 
  13    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      5 
  14    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      13 
  15    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      4 
  16    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      5 
  17    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Suaugę      3 
  18    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas      5 
  19    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Suaugę      6 
  20    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      6 
  21    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Suaugę      6 
  22    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas      7 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Bagrov Michail (1965)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 3   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 4   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 5   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 6   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 7   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 8   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 9   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 10   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 11   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 12   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 13   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 14   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 15   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Gaja SM 
 16   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 17   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 18   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 19   Izutavičius Alfonsas (1954)       
 20   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 21   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 22   Jankauskas Ąžuolas (2004)      Rokiškio KKSC 
 23   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 24   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 25   Kilimaitė Ugnė (1992)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 26   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 27   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 28   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 29   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 30   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 31   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   SM Dubysa 
 32   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 33   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 34   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 35   Mikaitis Marijonas (2000)      Gaja SM 
 36   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Gaja SM 
 37   Nonin Jurij (1959)      Trakų KKSC 
 38   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 39   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 40   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 41   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 42   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   SM Dubysa 
 43   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 44   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 45   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   SM Dubysa 
 46   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 47   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 48   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 49   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 50   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 51   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 52   Repšys Tomas (1999)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 53   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 54   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 55   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 56   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 57   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 58   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 59   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 60   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 61   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 62   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 63   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 64   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   SM Dubysa 
 65   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 66   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus SC 
 67   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 Rezultatai
 General information
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt