LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis ir jaunimo komandinis čempionatas  (2018-06-01/06-03)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Jolanta Jancevič.

Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys - Jaunimas

Rungties rezultatai        Komandos    Rezultatai

LŠSS rekordas 1165 SPĖČIUS Rimvydas (1966)[VŠĮ SSC] 2003-06-28 Lietuvos čempionatas 

Startas1  Pavardė Vardas (GM)   Komanda   Eiga   1  2  3  4   Suma   Viso   Pastaba   Vieta 
 11   LESINAS Martinas (2000) 
 Vilnius II   Klūpint  93 91  184           
      Gulint  96 95  191           
      Stovint  86 87  173    548      1 
 5   SILVESTRAVIČIUS Simas (1999) 
 Kaunas I   Klūpint  90 94  184           
      Gulint  94 96  190           
      Stovint  83 83  166    540      2 
 19   KLEVINSKAS Gustas (1999) 
 Kaunas I   Klūpint  93 95  188           
      Gulint  99 95  194           
      Stovint  79 79  158    540      3 
 30   OSENCOVAS Mykolas (2002) 
 Vilnius I   Klūpint  92 87  179           
      Gulint  94 95  189           
      Stovint  82 88  170    538      4 
 10   JANAUDIS Danielius (2000) 
 Vilnius II   Klūpint  88 90  178           
      Gulint  97 96  193           
      Stovint  83 83  166    537      5 
 4   JANULIN Otto (2000) 
 Vilnius I   Klūpint  93 90  183           
      Gulint  91 92  183           
      Stovint  83 83  166    532      6 
 7   PRUNSKUS Evaldas (2002) 
 Biržai I   Klūpint  88 90  178           
      Gulint  90 90  180           
      Stovint  84 83  167    525      7 
 20   PLEKAVIČIUS Orestas (2003) 
 Šiauliai II   Klūpint  90 87  177           
      Gulint  97 95  192           
      Stovint  76 80  156    525      8 
 31   DEINAROVIČ Daniel (2002) 
 Vilnius I   Klūpint  92 84  176           
      Gulint  97 92  189           
      Stovint  81 78  159    524      9 
 13   BARČENKOV Andrej (2003) 
 Vilnius III   Klūpint  93 87  180           
      Gulint  94 88  182           
      Stovint  75 82  157    519      10 
 23   KALESNINKAS Airidas (2002) 
 Kaunas I   Klūpint  87 92  179           
      Gulint  94 94  188           
      Stovint  69 79  148    515      11 
 18   DEKSNYS Donatas (1999) 
 Šiauliai I   Klūpint  92 85  177           
      Gulint  94 92  186           
      Stovint  77 73  150    513      12 
 2   ŽALKAUSKAS Teodoras (2003) 
 Kaunas II   Klūpint  89 80  169           
      Gulint  94 84  178           
      Stovint  82 83  165    512      13 
 32   DRYŽA Deividas (1999) 
 Šiauliai I   Klūpint  81 84  165           
      Gulint  86 88  174           
      Stovint  84 89  173    512      14 
 12   ČIUŽAS Lukas (2002) 
 Kaunas II   Klūpint  80 84  164           
      Gulint  93 96  189           
      Stovint  73 83  156    509      15 
 22   VIPLENTAS Paulius (2003) 
 Biržai I   Klūpint  87 87  174           
      Gulint  82 88  170           
      Stovint  77 87  164    508      16 
 8   MORKŪNAS Džiugas (2005) 
 Kaunas II   Klūpint  87 92  179           
      Gulint  85 91  176           
      Stovint  77 75  152    507      17 
 29   KONTRIMAS Rytis (1999) 
 Šiauliai I   Klūpint  89 75  164           
      Gulint  90 87  177           
      Stovint  80 82  162    503      18 
 15   KNEZEVIČIUS Daujotas Vytenis (2002) 
 Alytus I   Klūpint  81 80  161           
      Gulint  94 89  183           
      Stovint  74 79  153    497      19 
 33   REMENČIUS Deimantas (2003) 
 Kaunas IV   Klūpint  88 86  174           
      Gulint  90 94  184           
      Stovint  65 68  133    491      20 
 24   VALIULIS Ignas (1999) 
 Rokiškis I   Klūpint  70 67  137           
      Gulint  88 86  174           
      Stovint  87 87  174    485      21 
 25   PINČIUK Dominik (2001) 
 Vilnius III   Klūpint  78 80  158           
      Gulint  87 86  173           
      Stovint  71 81  152    483      22 
 1   BAJORAS Kasparas (2003) 
 Biržai I   Klūpint  74 70  144           
      Gulint  87 85  172           
      Stovint  70 84  154    470      23 
 16   ALBAVIČIUS Ignas (2001) 
 Alytus II   Klūpint  79 79  158           
      Gulint  89 94  183           
      Stovint  63 66  129    470      24 
 14   NARKEVIČIUS Faustas (2002) 
 Vilnius III   Klūpint  81 82  163           
      Gulint  84 89  173           
      Stovint  69 64  133    469      25 
 28   VALIULIS Lukas (2001) 
 Rokiškis I   Klūpint  80 73  153           
      Gulint  90 85  175           
      Stovint  71 63  134    462      26 
 3   TRAŠKINAS Martynas (2000) 
 Rokiškis I   Klūpint  72 75  147           
      Gulint  89 90  179           
      Stovint  65 68  133    459      27 
 6   PETKEVIČIUS Rokas (2000) 
 Alytus I   Klūpint  70 67  137           
      Gulint  80 93  173           
      Stovint  65 77  142    452      28 
 27   MICĖ Jonas (2003) 
 Kaunas IV   Klūpint  67 81  148           
      Gulint  90 88  178           
      Stovint  57 67  124    450      30 
 17   BUKLERIS Nojus (2001) 
 Alytus I   Klūpint  76 75  151           
      Gulint  87 89  176           
      Stovint  60 57  117    444      31 
 9   JUKNEVIČIUS Dovydas (2000) 
 Šiauliai II   Klūpint  68 72  140           
      Gulint  84 76  160           
      Stovint  63 60  123    423      32 
 26   LIEŠČINSKAS Gustas (2007) 
 Kaunas III   Klūpint              
      Gulint              
      Stovint             33 
 21   DOVYDĖNAS Rokas (2003) 
 Rokiškis II   Klūpint  76 78  154          DNS 
      Gulint  82 87  169          DNS 
      Stovint  60 69  129    452      DNS 


Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt