LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos vaikų asmeninis čempionatas  (2018-04-14/04-15)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

2004 m.g. ir jaun.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      24 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      22 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      9 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      16 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   Kauno r. SM 
 3   Andrijauskas Justas (2006)      Gaja SM 
 4   Ašakaitė Kotryna (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 5   Barzdžius Linas (2005)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 6   Bilskis Domantas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 7   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 8   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 9   Butrimavičius Marius (2004)   V.Karandienė   Gaja SM 
 10   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 11   Dzerakh Artsiom (2005)      BLR   
 12   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytaus SRC 
 13   Frercks Lukas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 14   Grikis Evaldas (2004)      Biržų KKSC 
 15   Grinkevičius Kajus (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 16   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 17   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 18   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 19   Jurpalytė Greta (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 20   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 21   Kazlauskas Redas (2006)   M.Bakas   SC Dubysa 
 22   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 23   Krasauskas Dominykas (2004)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 24   Krauchanka Kanstantin (2005)      BLR   
 25   Krivida Vakaris (2005)      Alytaus SRC 
 26   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 27   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 28   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 29   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržų KKSC 
 30   Latauskas Ugnius (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 31   Laurinavičius Dovydas (2004)   V.Karandienė   Gaja SM 
 32   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. SM 
 33   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Gaja SM 
 34   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 35   Maceina Adomas (2004)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 36   Makčinskaitė Vanesa (2006)      Gaja SM 
 37   Matažinskas Naglis (2004)      Alytaus SRC 
 38   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 39   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 40   Minchukov Anton (2004)      BLR   
 41   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 42   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 43   Muroveinikov Feodor (2006)      BLR   
 44   Nikitinas Valdemaras (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 45   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 46   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 47   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 48   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   VŠĮ SSC 
 49   Pranskūnas Herkus (2006)      Gaja SM 
 50   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 51   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 52   Puzinas Matas (2005)      Gaja SM 
 53   Šaltytė Deimena (2005)   M.Bakas   SC Dubysa 
 54   Sanikova Angelina (2005)      Gaja SM 
 55   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 56   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   VŠĮ SSC 
 57   Stankevičius Danielius (2004)      Alytaus SRC 
 58   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 59   Subotovič Inesa (2004)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 60   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 61   Tocionis Žygimantas (2006)   V.Karandienė   Gaja SM 
 62   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 63   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Gaja SM 
 64   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 65   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 66   Verža Dominykas (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 67   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilniaus r. SM 
 68   Žiedelis Tomas (2006)      Gaja SM 
 69   Zorubaitė Liepa (2006)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 70   Žukovas Rytis (2004)      Kauno r. SM 
 71   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 NUOSTATAI
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt