LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  (2018-02-03/02-04)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      38 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      37 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      32 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      33 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)       
 2   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis    
 3   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė    
 4   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė    
 5   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys    
 6   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė    
 7   Baltaragytė Edvina (1997)   R.Stankevičius    
 8   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski    
 9   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė    
 10   Bendinskaitė Jūratė (2000)   L.Stankevičienė    
 11   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys    
 12   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė    
 13   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška    
 14   Blaškevičius Matas (1999)   L.Stankevičienė    
 15   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė    
 16   Bražinskas Erikas (2003)   A.Brusokienė    
 17   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis    
 18   Bručaitė Ugnė (2004)       
 19   Bružas Emilis (2002)   M.Griška    
 20   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas    
 21   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis    
 22   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius    
 23   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis    
 24   Četvergas Kornelijus (2002)       
 25   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė    
 26   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė    
 27   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski    
 28   Deksnys Donatas (1999)   M.Bakas    
 29   Dovydėnas Rokas (2003)   G.Kublickas    
 30   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas    
 31   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas    
 32   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė    
 33   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis    
 34   Eidukynaitė Gabrielė (2005)       
 35   Ezerskaitė Alvita (2002)       
 36   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė    
 37   Gedminas Dominykas (2003)   R.Masalskytė    
 38   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė    
 39   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova    
 40   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė    
 41   Giedrytė Greta (2002)       
 42   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis    
 43   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė    
 44   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski    
 45   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė    
 46   Gutkovas Virgilijus (1950)   T.Klimova    
 47   Janaudis Danielius (2000)   M.Leščevski    
 48   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski    
 49   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius    
 50   Jankauskaitė Neda (1999)   R.Masalskytė    
 51   Jankūnas Marius (2002)   R.Masalskytė    
 52   Jankūnas Rokas (1996)   R.Stankevičius    
 53   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski    
 54   Jermalavičius Artūras (1980)   J.Budrys    
 55   Kairytė Paulė (1999)       
 56   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė    
 57   Karkauskaitė Jonė (2002)       
 58   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė    
 59   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė    
 60   Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė    
 61   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis    
 62   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė    
 63   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė    
 64   Kisielius Arnas (1995)   A.Dženkaitytė    
 65   Kišūnaitė Gabrielė (1997)   G.Kublickas    
 66   Klevinskas Gustas (1999)       
 67   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova    
 68   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova    
 69   Knezevičius Daujotas Vytenis (2002)   A.Dženkaitytė    
 70   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas    
 71   Krivida Vakaris (2005)       
 72   Krutova Julija (2003)       
 73   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas    
 74   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys    
 75   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė    
 76   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski    
 77   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė    
 78   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas    
 79   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė    
 80   Mačiulytė Jovilė (1998)   A.Baublys    
 81   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė    
 82   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė    
 83   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė    
 84   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė    
 85   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė    
 86   Monkevičiūtė Eglė (2001)       
 87   Naujokaitė Indrė (2002)       
 88   Noruvienė Jolita (1979)   A.Brusokienė    
 89   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski    
 90   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas    
 91   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė    
 92   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis    
 93   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis    
 94   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski    
 95   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis    
 96   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė    
 97   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis    
 98   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova    
 99   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys    
 100   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas    
 101   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė    
 102   Rakauskas Tomas (1995)   L.Stankevičienė    
 103   Ramanauskaitė Justina (1993)   R.Masalskytė    
 104   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius    
 105   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova    
 106   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė    
 107   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė    
 108   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova    
 109   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius    
 110   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška    
 111   Savickas Kęstutis (1954)   T.Klimova    
 112   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski    
 113   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė    
 114   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė    
 115   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė    
 116   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski    
 117   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė    
 118   Stankevičiūtė Ilona (1992)   V.Pabalienė    
 119   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė    
 120   Steponaitė Gabija (2003)       
 121   Steponavičiūtė Vaiva (1999)       
 122   Stumbrys Edmundas (1956)   T.Klimova    
 123   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė    
 124   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski    
 125   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas    
 126   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė    
 127   Traškinas Martynas (2000)   G.Kublickas    
 128   Tribičė Raminta (1992)   V.Pabalienė    
 129   Turskas Audrius (1985)       
 130   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas    
 131   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė    
 132   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis    
 133   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė    
 134   Vaitekūnas Arvydas (1991)       
 135   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis    
 136   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė    
 137   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė    
 138   Zajančkauskienė Lina (1981)       
 139   Zelianius Rokas (2001)       
 140   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė    
 Protokolas - komandinis (šautuvas)
 Protokolas - komandinis (pistoletas)
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt