LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


POLONIA 2018 Taurė. Tarptautinės varžybos  (2018-01-11/01-14)

Vilniaus lenkų kultūros rūmai, Naugarduko g. 76, Vilnius  

Varžybas vykdanti organizacija - Polonia, Vilniaus sporto klubas

Vyr. teisėjas Miroslav Leščevski. Vyr. sekretorius Ramūnas Danilevičius.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni I startas   14 
  2    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2000 m. I startas   11 
  3    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 m. ir jaunesni I startas   25 
  4    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni II startas   15 
  5    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2000 m. II startas   10 
  6    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 m. ir jaunesni II startas   22 
  7    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni I startas   11 
  8    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2000 m. I startas   17 
  9    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 m. ir jaunesni I startas   24 
  10    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresni II startas   5 
  11    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2000 m. II startas   14 
  12    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 m. ir jaunesni II startas   21 
  13    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresnės I startas   10 
  14    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2000 m. I startas   10 
  15    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 m. ir jaunesnės I startas   18 
  16    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresnės II startas   12 
  17    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2000 m. II startas   8 
  18    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 m. ir jaunesnės II startas   18 
  19    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresnės I startas   11 
  20    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2000 m. I startas   14 
  21    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 m. ir jaunesnės I startas   25 
  22    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę   1997 m. ir vyresnės II startas   8 
  23    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   1998 - 2000 m. II startas   11 
  24    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jauniai   2001 m. ir jaunesnės II startas   26 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseinių KKSC 
 2   Aleinik Danila (2000)      BLR   
 3   Aleinik Yahor (1997)      BLR   
 4   Aleksandrova Sabine-Krista (2005)      LVA   
 5   Aleksandrovs Igors (1968)      LVA   
 6   Aleksans Didzis (2003)      LVA   
 7   Aleksejevs Aleksandrs (1973)      LVA   
 8   Anisimava Ulyana (2004)      BLR   
 9   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 10   Babrou Ilya (2001)      BLR   
 11   Baltakis Modestas (1974)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 12   Baltaragytė Edvina (1997)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 13   Baraks Krišjanis (1999)      LVA   
 14   Beiers Rūdolfs-Pauls (2003)      LVA   
 15   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 16   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 17   Berzinš Roberts (2003)      LVA   
 18   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 19   Bigus Rozalia (2004)      POL   
 20   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 21   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Gaja SM 
 22   Birkmane Una (2004)      LVA   
 23   Bobyleva Anastassia (2001)      EST   
 24   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Dešimtukas 
 25   Butkus Domantas (2001)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 26   Chernetski Daniil (2002)      BLR   
 27   Cinovska Elva (2000)      LVA   
 28   Cirule Sanita (2001)      LVA   
 29   Cvetkovs Gvido (1996)      LVA   
 30   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 31   Čima Sindija (1997)      LVA   
 32   Čiužas Lukas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 33   Daraškevičs Vadims (1983)      LVA   
 34   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Gaja SM 
 35   Dashuk Tsikhan (2002)      BLR   
 36   Dederko Adrian (2000)      POL   
 37   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 38   Douher Aliaksei (2002)      BLR   
 39   Dubrovska Alina (2004)      LVA   
 40   Dutkovska Viktorija (1972)      LVA   
 41   Dutkovskis Aleksejs (1994)      LVA   
 42   Dzerakh Artsiom (2005)      BLR   
 43   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 44   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 45   Endzinš Niks (2001)      LVA   
 46   Endzinš Toms (2000)      LVA   
 47   Erbs Ernests (1999)      LVA   
 48   Ercmanis Everts (1998)      LVA   
 49   Ert Artjom (2001)      EST   
 50   Evardsone Dženeta (2000)      LVA   
 51   Feldmane Lenija (2005)      LVA   
 52   Gavrilova Eleonora (2004)      LVA   
 53   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 54   Gerdauskas Rokas (1993)   T.Klimova   Gaja SM 
 55   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 56   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 57   Gongapševas Kristupas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 58   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 59   Goršalatova Jevgenija (1985)      LVA   
 60   Grabowska Izabela (1996)      POL   
 61   Grigaliūnaitė Viktorija (1988)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 62   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus SC 
 63   Gulbis Marcis (2001)      LVA   
 64   Gurinovich Elizaveta (2004)      BLR   
 65   Ivanov Mihhail (2001)      EST   
 66   Ivanovs Mihails (2003)      LVA   
 67   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 68   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 69   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 70   Jekabsone Anete-Kristiana (2004)      LVA   
 71   Jugane Smanta (2003)      LVA   
 72   Juhkam Sigrit (2000)      EST   
 73   Jurczak Emilia (2002)      POL   
 74   Kahutkevich Kiryl (2004)      BLR   
 75   Kairytė Paulė (1999)      Gaja SM 
 76   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 77   Kallaste Kaisa-Mai (1998)      EST   
 78   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Gaja SM 
 79   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 80   Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 81   Kazlou Ilya (2000)      BLR   
 82   Keke Sabine (2005)      LVA   
 83   Khvezhanka Hanna (2002)      BLR   
 84   Khvezhanka Maryia-Mahdalina (2001)      BLR   
 85   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 86   Kleins Roberts (1998)      LVA   
 87   Klevinskas Gustas (1999)      Gaja SM 
 88   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Gaja SM 
 89   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Gaja SM 
 90   Kolužs Kristers (1999)      LVA   
 91   Kore Adele Karolina (2002)      EST   
 92   Kortšagina Ljudmila (1969)      EST   
 93   Koval Ruslan (2000)      BLR   
 94   Kovalevska Marika (1977)      LVA   
 95   Kovalevska Selina (1999)      LVA   
 96   Kowalska Amelia (2004)      POL   
 97   Kozlowski Jakub (2003)      POL   
 98   Krasko Stanislau (2003)      BLR   
 99   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 100   Labanau Andrei (2004)      BLR   
 101   Langenfelds Mareks (2000)      LVA   
 102   Lapuka Daniil (2003)      BLR   
 103   Lasmanis Janis (2003)      LVA   
 104   Laurimaa Kaur (1996)      EST   
 105   Leganavičiūtė Ugnė (1999)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 106   Leonovs Vasilijs (1979)      LVA   
 107   Lepman Kirill (2001)      EST   
 108   Lepp Heili (1985)      EST   
 109   Lietavniece Kate (2005)      LVA   
 110   Lignickis Roberts (2005)      LVA   
 111   Liulkovich Marharyta (1998)      BLR   
 112   Liutkevičiūtė Ieva (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 113   Loot Ele (1997)      EST   
 114   Lopp Lauri (2000)      EST   
 115   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 116   Magi Markel (2000)      EST   
 117   Majdaniuk Ewa (2001)      POL   
 118   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 119   Malafeyeva Maryia (2002)      BLR   
 120   Mamedova Lizaveta (2003)      BLR   
 121   Mannik Kahru (2002)      EST   
 122   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 123   Maselis Domas (1996)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 124   Medvedeva Katarina (2001)      LVA   
 125   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 126   Mendrike Ingrida (2002)      LVA   
 127   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Gaja SM 
 128   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 129   Minchukou Anton (2004)      BLR   
 130   Moissejeva Aleksandra (2002)      EST   
 131   Moladava Hanna (2002)      BLR   
 132   Monkevičiūtė Eglė (2001)      Vilniaus SC 
 133   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 134   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 135   Nekhaeva Valeria (1992)      BLR   
 136   Okuniewska Julia (1998)      POL   
 137   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 138   Pakusau Yaraslau (2000)      BLR   
 139   Paliokaitė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 140   Paukova Anastasia (2003)      BLR   
 141   Pauliuts Aliaksei (2000)      BLR   
 142   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 143   Piatrouskaya Aliaksandra (1996)      BLR   
 144   Pokras Aliaksandr (1999)      BLR   
 145   Priede Elina (2001)      LVA   
 146   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 147   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 148   Pugacewicz Mateusz (2001)      POL   
 149   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 150   Pužulis Arvis (2003)      LVA   
 151   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseinių ŠK 
 152   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 153   Radziuk Danila (2000)      BLR   
 154   Radzko Mikhail (2004)      BLR   
 155   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Gaja SM 
 156   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 157   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 158   Raudytė Jūra (1999)   T.Klimova   Kauno SŠK 
 159   Razorenova Polina (2004)      BLR   
 160   Rybakovas Mindaugas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 161   Riisaar Marleen (2003)      EST   
 162   Roonurm Kairi-Liis (2000)      EST   
 163   Rozenberga Helena (2000)      LVA   
 164   Rumjantseva Veera (1987)      EST   
 165   Rzepka Agnieszka (2004)      POL   
 166   Rzepka Alicja (2001)      POL   
 167   Sabataitis Vilius (1997)   M.Griška   Gaja SM 
 168   Saiko Andrei (2005)      BLR   
 169   Salm Olivia-Stella (1998)      EST   
 170   Sermulis Rihards (2004)      LVA   
 171   Shahin Jegor (2002)      EST   
 172   Sharupa Aliaksei (1996)      BLR   
 173   Shymanovich Palina (2004)      BLR   
 174   Sienkiewicz Magdalena (1999)      POL   
 175   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 176   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 177   Smirnova Katrin (2001)      EST   
 178   Smirnova Krystsina (1986)      BLR   
 179   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 180   Stanevičius Justinas (1994)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 181   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 182   Stiegele Anna (2003)      LVA   
 183   Strautmanis Lauris (1995)      LVA   
 184   Strumila Matas (1999)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 185   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 186   Sukonnau Maksim (2004)      BLR   
 187   Šakina Gunita (2003)      LVA   
 188   Šeduikytė Edita (2000)   M.Leščevski   Vilniaus SC 
 189   Širvanova Annija Nadina (1998)      LVA   
 190   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 191   Tachylina Karyna (2004)      BLR   
 192   Tahvinov Elari (2001)      EST   
 193   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 194   Tavits Marianne (2000)      EST   
 195   Tiitsma Martten (1999)      EST   
 196   Tirums Ralfs (2003)      LVA   
 197   Titkovs Daniels (2003)      LVA   
 198   Tokarz Pawel (2002)      POL   
 199   Toomingas Ekke-Alar (1999)      EST   
 200   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Gaja SM 
 201   Tsinkevich Yauhen (1984)      BLR   
 202   Turskas Audrius (1985)      Vilniaus SC 
 203   Udras Karel (2003)      EST   
 204   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 205   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 206   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilniaus SC 
 207   Vasermanis Emils (1995)      LVA   
 208   Vasileuski Ivan (2004)      BLR   
 209   Vasiljeva Aleksandra (2000)      LVA   
 210   Vdobčenko Laura (2000)      LVA   
 211   Vendelin Martin (1999)      EST   
 212   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 213   Vlasenka Aliaksei (2003)      BLR   
 214   Voronin Aleksandr (1985)      EST   
 215   Voronova Anžela (1968)      EST   
 216   Zange Ketija (2003)      LVA   
 217   Zorge Rihards (2000)      LVA   
 218   Zušs Igo (2003)      LVA   
 219   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 220   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilniaus SC 
 Nuostatai
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt