LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis čempionatas   (2022-05-21/05-22)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Mantas Bakas. Vyr. sekretorius Evelina Bondareva.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      10 
  2    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      29 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas   KVALIFIKACIJA    26 
  4    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas   KVALIFIKACIJA   19 
  5    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      22 
  6    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas   KVALIFIKACIJA   20 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6 
 Biržų KKSC I komanda      3 (3)   4 (3)   1 (3)   6 (3)   4 (3) 
 Kauno m. I komanda   2 (3)   5 (3)   5 (3)   2 (3)   4 (3)   2 (3) 
 Kauno m. II komanda      6 (3)   7 (3)   4 (3)       
 Rokiškio m. I komanda      4 (3)   6 (3)      2 (3)   5 (3) 
 Šiaulių m. "Dubysa" I komanda      1 (3)   2 (3)      3 (3)   3 (3) 
 Šiaulių m. "Dubysa" II komanda               5 (3)   6 (3) 
 Trakų raj. komanda      9 (3)         7 (3)    
 Utenos "Skardis" komanda      10 (2)   9 (2)          
 Vilniaus m. I komanda   1 (3)   2 (3)   1 (3)   3 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   3 (3)   7 (3)   3 (3)   5 (3)       
 Vilniaus raj. komanda      8 (3)   8 (3)   6 (3)       

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6 
 1   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakai I 
 2   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   Šiauliai I 
 3   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 4   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 5   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 6   Berestova Katerina (2009)   V.Zvicevičienė   Vilnius raj. 
 7   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius I 
 8   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 9   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   Vilnius I 
 10   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 11   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 12   Danytė Egidija (2007)      Rokiškis I 
 13   Dzencevičius Osvaldas (2008)   V.Stukas   Trakai I 
 14   Eizentaitė Viktorija (2004)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 15   Fiodorovaitė Junija (2010)   V.Karandienė    
 16   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kaunas I 
 17   Grudzinskaitė Saulė (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 18   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I 
 19   Jablonskaitė Auksė (2008)   V.Karandienė   Kaunas II 
 20   Jakimavičius Gytis (2005)   M.Leščevski   Vilnius raj. 
 21   Jakutis Rokas (2007)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 22   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas I 
 23   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 24   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 25   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 26   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 27   Kemėšis Laurynas (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 28   Keršytė Greta (2006)   V.Karandienė   Kaunas II 
 29   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   Vilnius raj. 
 30   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai II 
 31   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 32   Kristapavičiūtė Kamilė (2004)   V.Stukas   Trakai I 
 33   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 34   Kudenchuk Stanislav (2004)      Utena I 
 35   Kulikauskaitė Elvina (2007)      Rokiškis I 
 36   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 37   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius raj. 
 38   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržai I 
 39   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius raj. 
 40   Lesinaitė Gerda (2008)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 41   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 42   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas I 
 43   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   Šiauliai II 
 44   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas II 
 45   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kaunas I 
 46   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   Vilnius I 
 47   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 48   Martinėnas Adas (2009)   V.Stukas   Trakai I 
 49   Martinėnas Šarūnas (2009)   V.Stukas   Trakai I 
 50   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 51   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai I 
 52   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I 
 53   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 54   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 55   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 56   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 57   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   Šiauliai II 
 58   Nedzinskas Tomas (2003)   V.Zvicevičienė    
 59   Nikitinaitė Gabrielė (2005)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 60   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I 
 61   Pavilonis Augustinas (2007)   T.Klimova   Kaunas II 
 62   Pivoras Tomas (2006)   T.Klimova   Utena I 
 63   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 64   Polivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 65   Pyatraytis Elvyra (2004)   M.Leščevski   Vilnius I 
 66   Ramaneckaitė Erika (2008)   V.Stukas   Trakai I 
 67   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 68   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas II 
 69   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   Vilnius I 
 70   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 71   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė    
 72   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilnius I 
 73   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržai I 
 74   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 75   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 76   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 77   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilnius II 
 78   Vasiliauskaitė Atėnė (2010)      Vilnius raj. 
 79   Vasiliauskas Rokas (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 80   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas I 
 81   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 82   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai I 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt