LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunių asmeninis-komandinis čempionatas  (2022-05-14/05-14)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Vyr. teisėjas Evelina Bondareva. Vyr. sekretorius Justinas Truncė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Apvalus   23 
  2    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Pasirodantis   23 
  3    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      37 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      32 
  5    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Apvalus   20 
  6    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jauniai   Pasirodantis   20 
  7    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jauniai      31 
  8    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jauniai      29 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8 
 Alytaus m. I komanda   5 (3)   4 (3)   3 (3)   8 (2)   7 (3)   6 (3)   12 (1)   11 (1) 
 Biržų KKSC I komanda   9 (1)   9 (1)   9 (3)   6 (3)   3 (3)   2 (3)   5 (3)   3 (3) 
 Biržų KKSC II komanda                     9 (2)   8 (2) 
 Kauno m. I komanda   2 (3)   1 (3)   5 (3)   4 (3)   1 (3)   1 (3)   6 (3)   6 (3) 
 Kauno m. II komanda   1 (3)   2 (3)   4 (3)   5 (3)   6 (2)   7 (2)   11 (1)   10 (1) 
 Kauno m. III komanda   4 (3)   5 (3)   13 (2)   12 (2)             
 Kauno m. IV komanda   6 (3)   6 (3)                   
 Rokiškio m. I komanda   8 (1)   8 (1)   7 (3)   9 (2)         2 (3)   5 (3) 
 Rokiškio m. II komanda                     8 (3)   9 (2) 
 Šiaulių m. "Dubysa" I komanda         1 (3)   1 (3)         1 (3)   2 (3) 
 Šiaulių m. "Dubysa" II komanda         8 (3)   7 (3)         7 (3)   7 (3) 
 Trakų raj. komanda         10 (3)            10 (2)   12 (1) 
 Utenos m. I komanda         11 (2)   11 (2)             
 Vilniaus m. I komanda   3 (3)   3 (3)   2 (3)   2 (3)   2 (3)   3 (3)   4 (3)   1 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   7 (2)   7 (2)   6 (3)   3 (3)   4 (3)   4 (3)   3 (3)   4 (3) 
 Vilniaus m. III komanda         12 (3)   10 (3)   5 (3)   5 (3)   13 (1)   13 (1) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8 
 1   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   Šiauliai I 
 2   Aušiūraitis Dovydas (2008)   A.Brusokienė   Alytus I 
 3   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 4   Berestova Katerina (2009)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 5   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius I 
 6   Biržinis Lukas (2006)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 7   Boldyreva Diana (2005)   M.Leščevski   Vilnius I 
 8   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 9   Briedytė Kamilė (2009)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 10   Bručaitė Ugnė (2004)   A.Brusokienė   Alytus I 
 11   Budzevičiūtė Austėja (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 12   Bulota Kajus (2010)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 13   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytus I 
 14   Cickevičius Jonas (2007)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 15   Ciškevičius Titas (2010)   M.Bakas   Šiauliai II 
 16   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)      Vilnius II 
 17   Danytė Egidija (2007)      Rokiškis II 
 18   Dencevičius Osvaldas (2008)   V.Stukas   Trakai I 
 19   Dragūnaitė Agnė (2009)   M.Bakas   Šiauliai II 
 20   Eidukynaitė Elija (2011)   V.Karandienė   Kaunas II 
 21   Eizentaitė Viktorija (2004)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 22   Fiodorovaitė Junija (2010)   V.Karandienė   Kaunas II 
 23   Germanavičius Elijas (2008)   V.Karandienė   Kaunas IV 
 24   Grinevičius Jonas (2008)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 25   Grudzinskaitė Saulė (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 26   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I 
 27   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytus I 
 28   Jakimavičius Gytis (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 29   Jakutis Rokas (2007)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 30   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 31   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 32   Jankauskas Hubertas (2006)      Rokiškis I 
 33   Jasukaitytė Patricija (2005)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 34   Juozėnas Justas (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 35   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė    
 36   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   Vilnius III 
 37   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   Vilnius III 
 38   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 39   Kristapavičiūtė Kamilė (2004)   V.Stukas   Trakai I 
 40   Kudenchuk Stanislav (2004)      Utena 1 
 41   Kuliavas Pijus (2004)   M.Griška   Kaunas I 
 42   Kulikauskaitė Elvina (2007)      Rokiškis I 
 43   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 44   Kunickaitė Heidė (2006)   T.Klimova   Kaunas II 
 45   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 46   Lapienis Dominykas (2004)   R.Briedis   Biržai I 
 47   Lapienytė Viktorija (2006)   R.Briedis   Biržai I 
 48   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 49   Lesinaitė Gerda (2008)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 50   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas II 
 51   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   Šiauliai II 
 52   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kaunas I 
 53   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius I 
 54   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   Vilnius I 
 55   Martinėnas Adas (2009)   V.Stukas   Trakai I 
 56   Martinėnas Šarūnas (2009)   V.Stukas   Trakai I 
 57   Maščinskas Aidas (2011)   T.Klimova   Kaunas III 
 58   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   Vilnius III 
 59   Matusevičius Matas (2008)   V.Karandienė   Kaunas IV 
 60   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai I 
 61   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I 
 62   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškis I 
 63   Mickytė Miglė (2007)      Rokiškis II 
 64   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 65   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 66   Minikauskas Rytis (2008)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 67   Minkevičius Grantas (2009)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 68   Mokejevas Arnoldas (2007)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 69   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 70   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 71   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   Šiauliai II 
 72   Nikitinaitė Gabrielė (2005)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 73   Orzeshkovska Serafima (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius III 
 74   Paršeliūnas Dovydas (2007)   A.Brusokienė   Alytus I 
 75   Paulauskas Meidas (2008)   V.Karandienė   Kaunas II 
 76   Pauliukaitė Rūta (2007)      Rokiškis II 
 77   Petraitis Elvira (2004)   M.Leščevski   Vilnius II 
 78   Petrauskas Arvydas (2008)   M.Bakas   Šiauliai II 
 79   Petrauskas Majus (2006)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 80   Pivoras Tomas (2006)   T.Klimova   Utena 1 
 81   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 82   Plukytė Emilija (2005)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 83   Pranskūnas Herkus (2006)      Kaunas II 
 84   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 85   Puzelis Tadas (2010)      Rokiškis I 
 86   Ramaneckaitė Erika (2008)   V.Stukas   Trakai I 
 87   Raškauskaitė Vakarė (2005)   A.Brusokienė   Alytus I 
 88   Rimkutė Ieva Aretė (2006)   M.Leščevski   Vilnius II 
 89   Sabaliauskaitė Agnė (2007)   J.Jancevič   Vilnius II 
 90   Selelionytė Deimantė (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 91   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 92   Širinskaitė Vilija (2007)   M.Leščevski   Vilnius III 
 93   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 94   Širvaitis Gustas (2009)   V.Karandienė   Kaunas IV 
 95   Skuder Fabian (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 96   Sodaitytė Viltė (2006)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 97   Speičys Jokūbas (2009)   V.Karandienė   Kaunas III 
 98   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilnius I 
 99   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   Biržai I 
 100   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I 
 101   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 102   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilnius II 
 103   Trečiokaitė Eva (2009)   D.Drevinskienė   Biržai II 
 104   Turskis Erikas (2008)   R.Masalskytė   Kaunas III 
 105   Vainilavičius Gytis (2008)   T.Klimova   Kaunas III 
 106   Valuckis Majus (2010)   M.Bakas   Šiauliai II 
 107   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   Vilnius I 
 108   Vasiliauskaitė Atėnė (2010)      Vilnius III 
 109   Vasiliauskas Rokas (2005)   M.Bakas   Šiauliai I 
 110   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Kaunas II 
 111   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai I 
 PAMAINOS PISTOLETAS (Preliminarios)
 PAMAINOS ŠAUTUVAS (preliminarios)
 Nuostatai
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt