LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo komandinis čempionatas   (2022-01-15/01-16)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Vyr. teisėjas Juozas Budrys. Vyr. sekretorius Justinas Truncė.

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      10 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      12 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      10 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas      11 
  5    Visi - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunimas   Be komandos   5 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Klubas/Šalis   1   2   3   4   5 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Gaja SM 
 2   Anisimov Arnas (2003)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 3   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų KKSC 
 4   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 5   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 6   Bartulevičiūtė Gabija (2003)   A.Dženkaitytė   Alytaus SRC 
 7   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 8   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 9   Biržinis Lukas (2006)      Gaja SM 
 10   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 11   Česnulevičius Mykolas (2007)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 12   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)       
 13   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 14   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 15   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytaus SRC 
 16   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Gaja SM 
 17   Grinevičius Jonas (2008)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 18   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   Alytaus SRC 
 19   Jarcev Jaroslav (2010)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 20   Kemežys Natas (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 21   Knabikaitė Vaiva (2006)      Gaja SM 
 22   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 23   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   Vilniaus m. SC 
 24   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Raseinių KKSC 
 25   Lapienis Dominykas (2004)      Biržų KKSC 
 26   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržų KKSC 
 27   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Gaja SM 
 28   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 29   Mackevičiūtė Eligija (2005)   T.Klimova   Gaja SM 
 30   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   SC Dubysa 
 31   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 32   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio KKSC 
 33   Moroz Edgardas (2007)   D.Drevinskienė   Biržų KKSC 
 34   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   SC Dubysa 
 35   Nedzinskas Tomas (2003)       
 36   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus m. SC 
 37   Pivoras Tomas (2006)   T.Klimova   Gaja SM 
 38   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 39   Plukytė Emilija (2005)      Vilniaus m. SC 
 40   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytaus SRC 
 41   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. SM 
 42   Rynkevič Valentina (2007)   J.Jancevič   Vilniaus m. SC 
 43   Ryseva Viktorija (2003)      Vilniaus m. SC 
 44   Selelionytė Deimantė (2005)      Gaja SM 
 45   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 46   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Gaja SM 
 47   Senvaitytė Urtė (2008)   R.Masalskytė   Gaja SM 
 48   Skadinis Gelmis (2006)      Biržų KKSC 
 49   Vasiljevas Marius (2005)   V.Karandienė   Gaja SM 
 50   Žalkauskas Teodoras (2003)      Gaja SM 
 Merginos Šautuvas Finalas
 Vaikinai Šautuvas Antras Etapas
 Vaikinai Šautuvas Finalas
 Merginos Šautuvas Antras Etapas
 Merginos Pistoletas Finalas
 Merginos Pistoletas Antras Etapas
 Vaikinai Pistoletas Finalas
 Vaikinai Pistoletas Antras Etapas
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@saudymosajunga.lt