LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunimo asmeninis/komandinis čempionatas  (2020-09-18/09-20)

Rokiškio raj. Kūno kultūros ir sporto centras, Basanavičiaus g. 3, Rokiškis  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas   asmeninis   14 
  2    Vyrai - Pistoletas - 50m - MKG - LPP   Jaunimas      14 
  3    Vyrai - Pistoletas - 25m - MKG - Greitašauda   Jaunimas   komandinis   11 
  4    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      33 
  5    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas   asmeninis   32 
  6    Vyrai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas   komandinis   32 
  7    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas   asmeninis   18 
  8    Moterys - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30   Jaunimas   komandinis   18 
  9    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint   Jaunimas      33 
  10    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas   komandinis   32 
  11    Moterys - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys   Jaunimas   asmeninis   32 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 Alytaus m.I komanda      3 (3)   2 (3)   2 (3)      4 (3)      6 (2)   12 (1)   12 (1)    
 Biržų I komanda      4 (3)   3 (3)   9 (3)      2 (3)      3 (3)   6 (3)   5 (3)    
 Kauno m. II komanda            5 (3)      6 (3)      5 (2)   7 (3)   7 (3)    
 Kauno m. III komanda            10 (2)      10 (2)         11 (2)   10 (1)    
 Kauno m. I komanda      2 (3)      6 (3)      5 (3)      2 (3)   4 (3)   2 (3)    
 Rokiškio I komanda            4 (3)      7 (3)         2 (3)   4 (3)    
 Šiaulių m. "Dubysa" I k.            3 (3)      3 (3)         1 (3)   1 (3)    
 Šiaulių m. "Dubysa" II k.                           8 (3)   8 (3)    
 Trakų rajono KKSC komanda                           10 (3)   11 (3)    
 Vilniaus m. I komanda      1 (3)   1 (3)   1 (3)      1 (3)      1 (3)   3 (3)   3 (3)    
 Vilniaus m.II komanda      5 (2)   4 (2)   7 (3)      8 (3)      4 (3)   5 (3)   6 (3)    
 Vilniaus m.III komanda            8 (3)      9 (3)      7 (1)   9 (3)   9 (3)    

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 1   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus m.I kom. 
 2   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė    
 3   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakų rajono komanda 
 4   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 5   Barauskas Domantas (2004)   G.Kublickas    
 6   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 7   Belevič Karol (2002)   V.Zvicevičienė    
 8   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 9   Blaškys Juras (2003)   A.Brusokienė    
 10   Boldyreva Diana (2005)      Vilnius II kom. 
 11   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 12   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis    
 13   Budzevičiūtė Austėja (2005)       
 14   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 15   Četvergas Kornelijus (2002)       
 16   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 17   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytaus m.I kom. 
 18   Eizentaitė Viktorija (2004)       
 19   Gaušys Povilas (2001)   A.Brusokienė    
 20   Giedraitis Mykolas (2003)      Kaunas Ikom. 
 21   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski    
 22   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 23   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kaunas Ikom. 
 24   Jankauskas Ąžuolas (2004)   G.Kublickas   Rokiškio Ikom. 
 25   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 26   Jasukaitytė Patricija (2005)       
 27   Kalesninkas Airidas (2002)   T.Klimova   Kaunas Ikom. 
 28   Karkauskaitė Jonė (2002)       
 29   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilnius II kom. 
 30   Kemėšis Laurynas (2002)       
 31   Kemežys Natas (2006)      Vilnius III kom. 
 32   Kisieliovaitė Kornelija (2004)   G.Kublickas   Rokiškio Ikom. 
 33   Klimas Danielius (2002)   T.Klimova   Kaunas II kom. 
 34   Kozlova Gertrūda (2003)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 35   Krikštolaitytė Aurelija (2005)       
 36   Kristapavičiūtė Kamilė (2004)   V.Stukas   Trakų rajono komanda 
 37   Krutova Julija (2003)      Vilnius III kom. 
 38   Kublickas Dominykas (2003)   G.Kublickas   Rokiškio Ikom. 
 39   Kulytė Evelina (2004)   G.Kublickas   Rokiškio Ikom. 
 40   Kunickaitė Heidė (2006)      Kaunas II kom. 
 41   Lapienis Dominykas (2004)       
 42   Lapienytė Viktorija (2006)       
 43   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 44   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė    
 45   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kaunas III kom. 
 46   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas    
 47   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė    
 48   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 49   Lukošius Aurimas (2007)      Kaunas Ikom. 
 50   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 51   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė    
 52   Malevičiūtė Gabija (2009)      Kaunas III kom. 
 53   Markov Aleksandr (2003)   V.Zvicevičienė    
 54   Masiulianec Bartek (2005)      Vilnius II kom. 
 55   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 56   Micė Jonas (2003)   T.Klimova   Kaunas II kom. 
 57   Mickytė Gustė (2004)   G.Kublickas   Rokiškio Ikom. 
 58   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 59   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė    
 60   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kaunas Ikom. 
 61   Muralis Pijus (2004)   G.Kublickas   Rokiškio Ikom. 
 62   Nedzinskas Tomas (2003)       
 63   Osencovas Mykolas (2002)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 64   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė    
 65   Palivoda Ela (2003)   V.Zvicevičienė    
 66   Pavilonis Augustinas (2007)      Kaunas III kom. 
 67   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis    
 68   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilnius III kom. 
 69   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 70   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytaus m.I kom. 
 71   Plukytė Emilija (2005)       
 72   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 73   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas Ikom. 
 74   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas Ikom. 
 75   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė    
 76   Remenčius Deimantas (2003)      Kaunas II kom. 
 77   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 78   Ryseva Viktorija (2003)       
 79   Selelionytė Deimantė (2005)      Kaunas III kom. 
 80   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas Ikom. 
 81   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kaunas II kom. 
 82   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 83   Stankevičius Danielius (2004)      Vilnius II kom. 
 84   Straigytė Samanta (2004)   R.Masalskytė    
 85   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 86   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė    
 87   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 88   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė    
 89   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilnius III kom. 
 90   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilnius III kom. 
 91   Urbonaitė Agnė (2002)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 92   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kaunas Ikom. 
 93   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė    
 94   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski    
 95   Vaserytė Ieva (2002)   R.Briedis    
 96   Venckertonytė Agnė (2003)   V.Stukas   Trakų rajono komanda 
 97   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai I kom. 
 98   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė    
 99   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilnius I kom. 
 100   Zakrys Martynas (2002)   R.Briedis    
 101   Zelianius Rokas (2001)       
 102   Zurzaitė Arneta (2007)      Kaunas II kom. 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt