LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos jaunučių asmeninis/komandinis čempionatas  (2020-10-21/10-22)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Varžybas vykdanti organizacija -  Lietuvos šaudymo sporto sąjunga

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      31 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      41 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      24 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Jaunučiai      37 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytus I   2 (3)   7 (3)   2 (3)   4 (3) 
 Alytus II   9 (2)      6 (2)    
 Biržai I      10 (3)   5 (3)   1 (3) 
 Biržai II            11 (2) 
 Kaunas I   1 (3)   1 (3)   1 (3)   6 (3) 
 Kaunas II   3 (3)   2 (3)   4 (3)   7 (3) 
 Kaunas III   4 (3)   8 (3)      10 (2) 
 Kaunas IV   7 (3)   11 (2)       
 Kaunas V   8 (3)          
 Kauno r. I      3 (3)   7 (2)    
 Kauno r. II      9 (3)       
 Šiauliai I      6 (3)      5 (3) 
 Šiauliai II      13 (2)      13 (1) 
 Vilnius I   5 (3)   4 (3)   3 (3)   3 (3) 
 Vilnius II   6 (3)   5 (3)   8 (2)   8 (3) 
 Vilnius III   10 (2)   12 (3)       
 Vilniaus r. I            2 (3) 
 Vilniaus r. II            9 (3) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adomavičius Benas (2006)      K1 
 2   Adomavičiūtė Saulė (2004)   L.Stankevičienė   KR1 
 3   Aidukas Itan (2006)   M.Leščevski   V3 
 4   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   V3 
 5   Atkucevičiūtė Goda (2007)   M.Bakas    
 6   Bagamolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė   B1 
 7   Barzdžius Linas (2005)      A1 
 8   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   V1 
 9   Biržinis Lukas (2006)      K2 
 10   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   K2 
 11   Boldyreva Diana (2005)      V1 
 12   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   B1 
 13   Briedytė Kamilė (2009)   D.Drevinskienė   B2 
 14   Budzevičiūtė Austėja (2005)      V1 
 15   Butkevič Emilija (2008)   J.Jancevič    
 16   Cenenkaitė Emilija (2008)   R.Masalskytė   K2 
 17   Cickevičius Jonas (2008)   R.Masalskytė   K4 
 18   Česnulevičius Mykolas (2007)      A1 
 19   Čiapas Aurimas (2007)   V.Zvicevičienė   V3 
 20   Čižiūnas Vėjas Liudvikas (2008)      V2 
 21   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas   Š1 
 22   Dobkevičiūtė Radvilė (2005)   R.Stankevičius    
 23   Dobrovolskas Andrius (2005)   M.Leščevski   V3 
 24   Dušenko Edgaras (2008)   M.Bakas   Š2 
 25   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      A1 
 26   Eizentaitė Viktorija (2004)      K1 
 27   Garadauskas Julius (2007)   R.Masalskytė   K4 
 28   Gurjanova Aleksandra (2004)   M.Leščevski   V2 
 29   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Š1 
 30   Gutauskaitė Gabrielė (2004)   A.Brusokienė   A1 
 31   Ignatavičius Majus (2009)   A.Brusokienė   A2 
 32   Ivašauskaitė Augustina (2005)   A.Brusokienė   A2 
 33   Jakelis Mantas (2006)   V.Pabalienė   K3 
 34   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   K1 
 35   Jasukaitytė Patricija (2005)      K1 
 36   Jončas Martynas (2007)      KR2 
 37   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   V2 
 38   Jūronas Justas (2006)   M.Griška   K3 
 39   Kalinin Aleksander (2009)   L.Stankevičienė   KR2 
 40   Karčiauskas Žygimantas (2006)   A.Dženkaitytė   A1 
 41   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė    
 42   Kemežys Natas (2006)       
 43   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė   A2 
 44   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   V2 
 45   Kočevanova Dominika (2010)   V.Zvicevičienė   V2 
 46   Kolesnikov Artiom (2009)   V.Zvicevičienė   V2 
 47   Korega Simonas (2005)   M.Griška   K3 
 48   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   V2 
 49   Krikštolaitytė Aurelija (2005)      K1 
 50   Krivida Vakaris (2005)      A1 
 51   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   A1 
 52   Kubiliūtė Augustė (2010)   D.Drevinskienė   B2 
 53   Kuliava Pijus (2004)   R.Masalskytė   K3 
 54   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   KR1 
 55   Kunickaitė Heidė (2006)      K1 
 56   Kuolaitė Liepa (2007)   V.Zvicevičienė   V1 
 57   Lapienis Dominykas (2004)       
 58   Lapienytė Viktorija (2006)      B1 
 59   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   V2 
 60   Levin Arkadij (2005)   V.Zvicevičienė   V1 
 61   Liogytė Kornelija (2005)   M.Bakas   Š1 
 62   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   V2 
 63   Lukošius Aurimas (2007)      K3 
 64   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   V1 
 65   Mačionis Laurynas (2010)   M.Leščevski   V3 
 66   Malevičiūtė Gabija (2009)      K3 
 67   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski    
 68   Masiulanec Bartoš (2005)   M.Leščevski   V1 
 69   Mazgis Deividas (2004)   V.Karandienė   K4 
 70   Mažučiūnaitė Emilija (2011)   R.Masalskytė    
 71   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Š1 
 72   Medišauskas Matas (2004)   M.Bakas   Š1 
 73   Megelinskas Ignas (2005)   V.Pabalienė   K4 
 74   Meidutė Ieva (2004)   J.Jancevič   VR2 
 75   Mickevičius Povilas (2006)      K2 
 76   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Š1 
 77   Mikna Karolina (2007)   A.Dženkaitytė    
 78   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   V1 
 79   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   A1 
 80   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   K1 
 81   Morkūnas Linas (2009)   V.Pabalienė   K4 
 82   Moroz Edgaras (2007)   D.Drevinskienė   B1 
 83   Nastulevičius Orestas (2009)   A.Dženkaitytė    
 84   Navickytė Ieva (2007)   M.Bakas   Š2 
 85   Nikitinaitė Gabrielė (2005)      K2 
 86   Nikitinas Giedrius (2008)   R.Masalskytė   K2 
 87   Persidskis Ugnius (2004)   M.Bakas   Š2 
 88   Petraškevičius Vytis (2012)   R.Masalskytė   K5 
 89   Petrauskas Majus (2006)      K1 
 90   Petronis Jokūbas (2010)   D.Drevinskienė   B1 
 91   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   A1 
 92   Plukytė Emilija (2005)       
 93   Pranskūnas Herkus (2006)      K1 
 94   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   A1 
 95   Radzevičius Kasparas (2008)      K2 
 96   Rakauskas Henrikas (2004)   R.Stankevičius   KR1 
 97   Ranceva Evelina (2004)   V.Zvicevičienė   V2 
 98   Raškauskaitė Vakarė (2005)      A1 
 99   Rynkevič Gabriela (2005)   M.Leščevski   VR1 
 100   Rynkevič Valentina (2006)   J.Jancevič   VR2 
 101   Riškovaitė Aurika (2005)       
 102   Rukšėnas Martynas (2005)      KR1 
 103   Selelionytė Deimantė (2005)      K1 
 104   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   K1 
 105   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   V1 
 106   Sodaitytė Viltė (2006)      K2 
 107   Stankevičius Danielius (2004)      V1 
 108   Straigytė Samanta (2004)   R.Masalskytė   K2 
 109   Strakšys Matas (2008)       
 110   Strelčiūnas Mantvydas (2004)   D.Drevinskienė   B1 
 111   Subotovič Inesa (2004)   J.Jancevič   VR2 
 112   Surdokas Domas (2005)   R.Stankevičius    
 113   Šablinskas Jokūbas (2008)      KR2 
 114   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   K2 
 115   Šliumpa Pijus (2006)   V.Pabalienė   K3 
 116   Švabauskaitė Goda (2008)   V.Pabalienė   K2 
 117   Švilponytė Radvilė (2005)   R.Briedis   B1 
 118   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   B1 
 119   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   V1 
 120   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   VR1 
 121   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   V1 
 122   Truskaitė Taja (2007)      A2 
 123   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   K1 
 124   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   K2 
 125   Vaitelis Džiugas (2007)   G.Karandaitė   K5 
 126   Vaitkevičius Daugirdas (2010)   R.Masalskytė   K5 
 127   Valūnas Adolis (2007)   M.Leščevski   V2 
 128   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   A1 
 129   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   VR1 
 130   Zorubaitė Liepa (2006)       
 131   Zurzaitė Arneta (2007)      K3 
 132   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   B1 
 133   Žičkevičiūtė Kamilė (2005)   L.Stankevičienė   KR1 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt