LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos vaikų asmeninis ir komandinis čempionatas  (2019-04-13/04-13)

Kauno sporto mokykla GAJA, Partizanų g. 180, Kaunas  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      29 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      38 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      17 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Vaikai      24 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus m.I komanda   2 (3)   8 (3)   3 (3)   5 (3) 
 Alytaus m.II komanda   10 (2)          
 Alytus-Biržai      11 (2)       
 Alytus-Raseiniai         4 (2)    
 Biržų I komanda         6 (2)   4 (3) 
 Kauno m. VI komanda   9 (2)          
 Kauno m.I komanda   1 (3)   1 (3)   1 (3)   1 (3) 
 Kauno m.II komanda   3 (3)   2 (3)   5 (2)   6 (3) 
 Kauno m.III komanda   4 (3)   3 (3)      8 (2) 
 Kauno m.IV komanda   6 (3)   4 (3)       
 Kauno m.V komanda   7 (3)   13 (2)       
 Kauno rajonas-Biržai   8 (2)          
 Kauno rajono komanda      6 (3)   7 (2)    
 Šiaulių m. I komanda      7 (3)      3 (3) 
 Šiaulių m. II komanda      10 (2)       
 Vilniaus m. I komanda   5 (3)   5 (4)   2 (3)   2 (3) 
 Vilniaus m. II komanda   11 (2)   9 (3)      7 (3) 
 Vilniaus m. III komanda      12 (2)       
 Vilniaus m. IV komanda      14 (2)       

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Adomavičius Benas (2006)      Kauno m.II kom. 
 2   Aidukas Itan (2006)   M.Leščevski   Vilnius IV kom. 
 3   Andrijauskas Bernardas (2010)   V.Zvicevičienė   Vilnius II kom. 
 4   Bagomolovaitė Rusnė (2008)   D.Drevinskienė    
 5   Barzdžius Linas (2005)      Alytus I kom. 
 6   Biržinis Lukas (2006)      Kauno m.I kom. 
 7   Biržinytė  Žemyna (2008)   V.Pabalienė   Kauno m.III kom. 
 8   Boldyreva Diana (2005)      Vilnius I kom. 
 9   Bondarenco Valerija (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 10   Budilin Kiril (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius II kom. 
 11   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilnius I kom. 
 12   Ciškevičius Titas (2010)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 13   Česnulevičius Mykolas (2007)      Alytus I kom. 
 14   Čiupkevičiūtė Kotryna (2005)   V.Pabalienė   Kauno m.II kom. 
 15   Daunys Agatas (2007)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 16   Dobkevičiūtė Radvilė (2005)   R.Stankevičius   Kauno raj.kom. 
 17   Dūdaitė Vėjūnė (2006)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 18   Eidukynaitė Gabrielė (2005)   J.Budrys   Alytus I kom. 
 19   Gaigalas Domantas (2006)      Kauno m.II kom. 
 20   Garadauskas Julius (2007)   R.Masalskytė   Kauno m.V kom. 
 21   Grigaliūnas Justas (2008)   R.Masalskytė   Kauno m.V kom. 
 22   Gurliauskas Augustas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 23   Ignatavičius Majus (2009)   A.Brusokienė   Alytus II kom. 
 24   Ilgutis Armandas (2007)   R.Briedis   Kauno raj.-Biržai 
 25   Jančiauskas Neidas (2005)   V.Karandienė   Kauno m.III kom. 
 26   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kauno m.I kom. 
 27   Jaščemskas Martynas (2006)      Kauno m.II kom. 
 28   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytus I kom. 
 29   Jonikaitis  Arūnas (2005)   V.Karandienė   Kauno m.II kom. 
 30   Jucius Erikas (2008)   T.Klimova   Kauno m.V kom. 
 31   Juokimavičiūtė Augustė (2008)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 32   Juronas Justas (2006)   M.Griška   Kaunas VIkom.) 
 33   Kalinin Aleksander (2009)   L.Stankevičienė   Kauno raj.kom. 
 34   Kanapeckas Emilis (2005)   V.Karandienė   Kauno m.III kom. 
 35   Kemežys Natas (2006)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 36   Kiseliovas Martynas (2005)   A.Brusokienė   Alytus II kom. 
 37   Kocilovič David (2006)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 38   Kocilovič Gabriel (2007)   M.Leščevski   Vilnius IV kom. 
 39   Korega Simonas (2005)   M.Griška   Kauno m.III kom. 
 40   Krasinski Olgerd (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius I kom. 
 41   Krivida Vakaris (2005)      Alytus I kom. 
 42   Kulikauskas Giedrius (2006)   R.Stankevičius   Kauno raj.kom. 
 43   Kulšė Jonas (2008)   V.Karandienė   Kaunas VIkom.) 
 44   Kulšė Mantas (2008)   M.Bakas   Šiauliai II kom. 
 45   Kunickaitė Heidė (2006)      Kauno m.I kom. 
 46   Kvietkutė Skaidrė (2005)   A.Baublys   Alytus-Raseiniai 
 47   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai (I kom.) 
 48   Latauskas Ugnius (2006)   A.Dženkaitytė   Alytus-Biržai 
 49   Legatas Dovydas (2005)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 50   Lieščinskas Gustas (2007)   T.Klimova   Kauno m.III kom. 
 51   Lukošius Aurimas (2007)   T.Klimova   Kauno m.IV kom. 
 52   Maceinaitė Austėja (2005)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 53   Maliušickij Dariuš (2006)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 54   Marcinauskaitė Brigita (2005)   V.Pabalienė   Kauno m.I kom. 
 55   Martinaitis Tomas (2005)   R.Masalskytė   Kauno m.I kom. 
 56   Medišauskaitė Gabija (2007)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 57   Mickevičius Povilas (2006)      Kauno m.III kom. 
 58   Mikalauskaitė Vakarė (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 59   Mikalauskas Andrius (2005)   V.Pabalienė   Kauno m.IV kom. 
 60   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I kom. 
 61   Miškinytė Gustė (2007)      Kauno m.III kom. 
 62   Morkūnas Džiugas (2005)   V.Pabalienė   Kauno m.I kom. 
 63   Nikolajev Titas (2008)   R.Masalskytė   Kauno m.IV kom. 
 64   Norus Ervinas (2005)   A.Dženkaitytė   Alytus I kom. 
 65   Paulauskaitė Ugnė (2005)      Kauno m.I kom. 
 66   Pavilonis Augustinas (2007)      Kauno m.V kom. 
 67   Petrauskas Majus (2006)      Kauno m.I kom. 
 68   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I kom. 
 69   Pliuskevičius Vaidas (2006)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 70   Plukytė Emilija (2005)      Vilnius I kom. 
 71   Pranskūnas Herkus (2006)      Kauno m.II kom. 
 72   Pūdymaitytė Augustė (2006)   Č.Pavilonis   Alytus I kom. 
 73   Pušaitė Samanta (2007)      Kauno m.II kom. 
 74   Puzelevičius Domantas (2006)   Č.Pavilonis   Alytus I kom. 
 75   Rynkievič Gabrielė (2005)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 76   Rukšėnas Martynas (2005)      Kauno raj.kom. 
 77   Selelionytė Deimantė (2005)      Kauno m.II kom. 
 78   Selelionytė Gabija (2005)   V.Pabalienė   Kauno m.I kom. 
 79   Simonavičius Matas (2008)   V.Karandienė   Kauno m.V kom. 
 80   Siroit Julijan (2007)   V.Zvicevičienė   Vilnius I kom. 
 81   Stankevičius Danielius (2006)   M.Leščevski   Vilnius I kom. 
 82   Stankevičius Danielius (2004)      Vilnius I kom. 
 83   Stravinskaitė Meda (2006)      Kauno m.II kom. 
 84   Surdokas Domas (2005)   R.Stankevičius   Kauno raj.-Biržai 
 85   Šaltytė Deimena (2005)   M.Bakas   Šiauliai I kom. 
 86   Šeliauskas Eividas (2006)   D.Drevinskienė   Alytus-Biržai 
 87   Šertvytis Dominykas (2006)   V.Pabalienė   Kauno m.IV kom. 
 88   Tamašauskaitė Gabrielė (2005)   D.Drevinskienė   Biržai (I kom.) 
 89   Tarasenko Nikita (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius I kom. 
 90   Tomaševič Erika (2005)   J.Jancevič   Vilnius II kom. 
 91   Tomkevič Oskar (2005)   M.Leščevski   Vilnius III kom. 
 92   Truskaitė Taja (2007)      Alytus I kom. 
 93   Vaicekauskas Jogaila (2005)   V.Karandienė   Kauno m.I kom. 
 94   Vaicekauskas Tautvydas (2009)   V.Karandienė   Kauno m.IV kom. 
 95   Valūnas Adoolis (2007)   M.Leščevski   Vilnius II kom. 
 96   Vasiljevas Marius (2007)   V.Karandienė   Kauno m.I kom. 
 97   Vitkauskas Eimantas (2005)   V.Karandienė   Kauno m.IV kom. 
 98   Vitkauskas Nojus (2007)   Č.Pavilonis   Alytus I kom. 
 99   Volodko Evelina (2005)   J.Jancevič   Vilnius I kom. 
 100   Zacharevičius Danila (2007)   M.Leščevski   Vilnius III kom. 
 101   Zavackis Aleksandras (2008)      Kauno m.III kom. 
 102   Zorubaitė Liepa (2006)      Alytus I kom. 
 103   Zurzaitė Arneta (2007)      Kauno m.II kom. 
 104   Žagrakalytė Žygimantė (2005)   R.Briedis   Biržai (I kom.) 
 105   Žalnierukaitė Viktorija (2005)   A.Brusokienė   Alytus-Raseiniai 
 106   Žičkevičiūtė Kamilė (2005)   L.Stankevičienė   Kauno raj.kom. 
 107   Žiedelis Tomas (2006)      Kauno m.II kom. 
 108   Žumbakytė Ineta (2005)   R.Masalskytė   Kauno m.I kom. 
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt