LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos komandinis- asmeninis čempionatas  (2019-02-02/02-03)

Sporto ir rekreacijos centras, Naujoji g. 52, Alytus  

Nuorodos - Nuostatai  

Rungtys

Nr  Pavadinimas   Grupė   Pastaba   Dalyvių 
  1    Vyrai - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      37 
  2    Vyrai - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      32 
  3    Moterys - Pistoletas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      33 
  4    Moterys - Šautuvas - 10m - PnG - Stovint   Suaugę      36 

Komandos

 Pavadinimas   1   2   3   4 
 Alytaus rajonas   12 (1)   9 (3)   12 (1)   11 (3) 
 Alytus I   1 (3)   1 (3)   3 (3)   3 (3) 
 Alytus II   7 (3)   7 (3)   7 (3)   9 (3) 
 Biržai   9 (3)   3 (3)   8 (3)   5 (3) 
 Kaunas I   3 (3)   2 (3)   2 (3)   1 (3) 
 Kaunas II   4 (3)   4 (3)   4 (3)   4 (3) 
 Kauno rajonas   6 (3)   11 (2)   10 (2)   13 (1) 
 Raseiniai   5 (3)      5 (3)    
 Šiauliai   10 (3)   8 (3)   11 (1)   6 (3) 
 Šiaulių rajonas            12 (2) 
 Trakai            8 (3) 
 Vilniaus rajonas   11 (3)   10 (3)   9 (3)   10 (3) 
 Vilnius I   2 (3)   6 (3)   1 (3)   2 (3) 
 Vilnius II   8 (3)   5 (3)   6 (3)   7 (3) 

Dalyviai

 Nr   Pavardė Vardas   Treneris   Komanda   1   2   3   4 
 1   Ačaitė Klaudija (2000)      Raseiniai 
 2   Adžgauskas Edas (2002)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 3   Albavičius Ignas (2001)      Alytaus r. 
 4   Anenavaitė Gabija (2002)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 5   Aponas Edvinas (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 6   Ašakaitė Vilmantė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 7   Ašmenaitė Gabrielė (2003)   V.Stukas   Trakai 
 8   Aušra Gediminas (1998)   A.Baublys   Raseiniai 
 9   Bajoras Kasparas (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 10   Barčenkov Andrej (2003)   M.Leščevski   Vilnius I 
 11   Barzdžius Linas (2005)      Alytaus r. 
 12   Bendoriūtė Felicija (1997)   M.Leščevski   Vilnius I 
 13   Beržėnas Aidas (2001)   A.Baublys   Raseiniai 
 14   Biconas Giedrius (1984)   A.Brusokienė   Alytus I 
 15   Bilius Kęstutis (1987)   A.Brusokienė   Alytus I 
 16   Bilskytė Goda (2000)   M.Griška   Kaunas II 
 17   Bingelytė Sabina (2004)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 18   Boldyreva Diana (2005)      Vilnius II 
 19   Briedytė Meda (2002)   R.Briedis   Biržai 
 20   Bručaitė Ugnė (2004)      Alytus II 
 21   Bružas Emilis (2002)   M.Griška   Kaunas II 
 22   Bučinskytė Raimeda (1974)   B.Volbikas   Šiauliai 
 23   Budzevičiūtė Austėja (2005)      Vilniaus r. 
 24   Bukleris Nojus (2001)   Č.Pavilonis   Alytus II 
 25   Česynaitė Jūratė (1993)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 26   Četvergas Kornelijus (2002)      Biržai 
 27   Čižaitė Miglė (1996)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 28   Darulis Andrius (1987)   V.Karandienė   Kaunas I 
 29   Deinarovič Daniel (2002)   M.Leščevski   Vilnius II 
 30   Dryža Deividas (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 31   Dušenko Valerija (2001)   M.Bakas   Šiauliai 
 32   Dzikunskas Ugnius (2003)   A.Brusokienė   Alytus II 
 33   Džapbarovaitė Martyna (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 34   Eidukynaitė Gabrielė (2005)      Alytus II 
 35   Gailiūnaitė Agnė (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 36   Gegužis Gabrielius (1997)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 37   Giedraitis Mykolas (2003)   V.Karandienė   Kauno r. 
 38   Girulis Karolis (1986)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 39   Gornatkevič Karolina (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 40   Grigėnas Giedrius (2001)      Vilniaus r. 
 41   Gutkovas Virgilijus (1950)      Šiauliai 
 42   Jancevič Jolanta (1993)   M.Leščevski   Vilnius I 
 43   Jančiauskaitė Simona (2002)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 44   Jančiulevičiūtė Justina (2002)   T.Klimova   Kauno r. 
 45   Janulin Otto (2000)   M.Leščevski   Vilnius I 
 46   Jarmalavičiūtė Beata (2003)   A.Brusokienė   Alytaus r. 
 47   Jasukaitytė Patricija (2005)      Kauno r. 
 48   Jermalavičius Artūras (1980)      Alytus I 
 49   Jezerskaitė Ūla (2005)      Alytus II 
 50   Jocius Povilas (2001)      Kauno r. 
 51   Juškevičiūtė Ema (2001)   M.Bakas   Šiaulių r. 
 52   Karandaitė Gabrielė (1997)   V.Karandienė   Kaunas I 
 53   Karkauskaitė Jonė (2002)      Alytus I 
 54   Kasakovskis Aleksas (2004)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 55   Kasperavičius Kajus (2002)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 56   Kazakauskė Vida (1989)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 57   Keršinskas Tadas (1999)   R.Briedis   Biržai 
 58   Kerulis Ugnius (2002)      Kauno r. 
 59   Kikaitė Ieva (2003)   V.Karandienė   Kauno r. 
 60   Kilaitė Elzė (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 61   Klimova Svetlana (1994)   T.Klimova   Kaunas I 
 62   Klimovas Viktoras (1991)   T.Klimova   Kaunas II 
 63   Kontrimas Rytis (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 64   Kriūnas Gintautas (1969)   M.Griška    
 65   Krivida Vakaris (2005)      Alytus II 
 66   Kručkaitė Samanta (2005)   A.Dženkaitytė   Alytaus r. 
 67   Krutova Julija (2003)      Vilniaus r. 
 68   Kumpikevičiūtė Emilija (1999)   A.Baublys   Raseiniai 
 69   Lapienytė Viktorija (2006)      Biržai 
 70   Lesinas Martinas (2000)   M.Leščevski   Vilnius II 
 71   Lipnevič Emilija (2004)   M.Leščevski   Vilnius II 
 72   Liubamirskaitė Miglė (2002)   V.Karandienė   Kaunas II 
 73   Lukašavičiūtė Gabrielė (2001)   M.Bakas   Šiauliai 
 74   Mackonis Justinas (2000)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 75   Makarevičiūtė Gaivilė (2002)   V.Karandienė   Kaunas I 
 76   Mekionytė Justina (2003)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 77   Mickus Domas (1996)   V.Karandienė   Kaunas I 
 78   Miliajevaitė Emilija (2006)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 79   Milinis Nojus Arnoldas (1998)   M.Griška   Kaunas II 
 80   Morkūnaitė Rita (2004)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 81   Narkevičius Faustas (2002)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 82   Nedzinskas Karolis (2001)      Alytaus r. 
 83   Nedzinskas Tautvydas (1997)   R.Masalskytė   Kaunas II 
 84   Novickas Paulius (1991)      Vilnius I 
 85   Pajarskas Titas (2001)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 86   Paliokaitė-Zykė Kristina (1990)   V.Stukas   Trakai 
 87   Paulauskaitė Emilija (2001)   M.Bakas   Šiaulių r. 
 88   Pauliukevičius Vidmantas (1975)   R.Masalskytė   Kauno r. 
 89   Petkevičius Rokas (2000)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 90   Petniūnas Kęstutis (1990)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 91   Pinčiuk Dominik (2001)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 92   Plekavičius Orestas (2003)   M.Bakas   Šiauliai 
 93   Pliaugaitė Agnė (2005)   Č.Pavilonis   Alytus I 
 94   Plukytė Emilija (2005)       
 95   Prunskus Evaldas (2002)   D.Drevinskienė   Biržai 
 96   Pucilauskas Gintautas (2000)   R.Masalskytė   Kaunas I 
 97   Pučėtaitė Janina (2001)   R.Briedis   Biržai 
 98   Puodžiukynas Audrius (1968)   T.Klimova   Kaunas II 
 99   Pušinskaitė Loreta (2004)   Č.Pavilonis   Alytaus r. 
 100   Račickas Liudas (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 101   Račkauskaitė Kornelija (1999)   M.Bakas   Šiauliai 
 102   Radajev Igor (1985)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 103   Rakutis Tomas (2001)       
 104   Ramanauskaitė Agnė (1983)      Kaunas II 
 105   Rameika Auridas (2002)   R.Stankevičius   Kauno r. 
 106   Ramonaitė Greta (2002)   T.Klimova   Kaunas I 
 107   Rankelytė Gabrielė (1999)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 108   Rankelytė Greta (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 109   Rynkievič Gabrielė (2005)   M.Leščevski   Vilniaus r. 
 110   Savickas Kęstutis (1954)   T.Klimova   Šiauliai 
 111   Selelionytė Diana (2002)   V.Pabalienė   Kaunas II 
 112   Semionovaitė Aleksandra (2001)   M.Leščevski   Vilnius I 
 113   Silvestravičius Simas (1999)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 114   Simokaitis Tomas (1989)   V.Pabalienė   Kaunas I 
 115   Simonaitis Eimantas (2000)   A.Dženkaitytė   Alytus II 
 116   Spėčius Rimvydas (1966)   M.Leščevski   Vilnius I 
 117   Stankevičius Danielius (2004)      Vilniaus r. 
 118   Stasiukynas Rimantas (1973)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 119   Steponavičiūtė Erika (2004)       
 120   Suchalet Emilija (2001)   V.Zvicevičienė   Vilnius II 
 121   Survila Jonas (2001)   M.Griška    
 122   Šimkūnaitė Dainora (2003)      Alytus II 
 123   Šimkus Albinas (1964)   T.Klimova   Šiauliai 
 124   Šukelytė Karolina (1995)   V.Stukas   Trakai 
 125   Trakimaitė Vaida (1992)   V.Karandienė   Kaunas I 
 126   Turskas Audrius (1985)      Vilnius II 
 127   Urbonaitė Rasa (2000)   V.Zvicevičienė   Vilniaus r. 
 128   Vadluga Rokas (2001)   R.Briedis   Biržai 
 129   Vaickelionytė Ugnė (2002)   A.Brusokienė   Alytus I 
 130   Vaitekūnas Arvydas (1991)      Vilnius I 
 131   Vaivadaitė Gabija (2000)   A.Baublys   Raseiniai 
 132   Viederytė Laura (2001)   D.Drevinskienė   Biržai 
 133   Viplentas Paulius (2003)   D.Drevinskienė   Biržai 
 134   Zajančkauskienė Lina (1981)   A.Brusokienė   Alytus I 
 135   Zelianius Rokas (2001)      Alytaus r. 
 136   Zorubaitė Liepa (2006)      Alytaus r. 
 137   Žalkauskas Teodoras (2003)      Kaunas II 
 138   Ždanova Jekaterina (1990)   V.Zvicevičienė   Vilnius I 
 NUOSTATAI
Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt